Domov Novinky TP-Link predstavuje USB adaptér Archer T2UH

TP-Link predstavuje USB adaptér Archer T2UH

Zdielať

TP-Link predstavuje na slovenskom trhu nový dvojpásmový bezdrôtový USB adaptér. Ten nesie označenie Archer T2UH a podporuje moderný štandard Wi-Fi sietí 802.11ac. Ponúka prenosovú rýchlosť dostatočnú pre plynulé streamovanie videa v HD kvalite, hranie online hier a ďalšie činnosti náročné na prenosovú kapacitu.

TP-Link Archer T2UH 01

Najnovší štandard Wi-Fi 802.11ac je niekoľkonásobne rýchlejší než predchádzajúce štandardy, jeho podporou však disponujú iba modernejšie zariadenia. Riešením sa môže stať externý Wi-Fi adaptér pripojený cez USB, ktorý dokáže rozšíriť možnosti pripojenia aj u starších počítačov.

Ten umožňuje všetkým zariadeniam pripojenie s rýchlosťou až 433 Mbps v menej vyťaženom pásme 5 GHz alebo 150 Mbps v pásme 2,4 GHz, v ktorom pracuje väčšina Wi-Fi sietí. Novinka je vybavená externou anténou so ziskom 3 dBi, ktorá poskytuje podstatne lepší výkon než interné antény.

TP-Link Archer T2UH 02

Flexibilitu využitia adaptéra zvyšuje dodávaný predlžovací kábel USB 2.0, ktorý zjednodušuje pripojenie aj odpojenie a umožňuje adaptér umiestniť s ohľadom na usporiadanie pracoviska a dostupnosť signálu bezdrôtovej siete. Zariadenie TP-Link Archer T2UH je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 36 eur s DPH.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu TP-Link Archer T2UH poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno