Domov Novinky TP-Link predstavuje stropný Wi-Fi prístupový bod EAP110

TP-Link predstavuje stropný Wi-Fi prístupový bod EAP110

Zdielať

TP-Link uvádza na slovenský trh prístupový bod TP-Link EAP110 určený k montáži na strop. Ten sa svojím zameraním hodí pre podniky, hotely, školy, nákupné galérie a iné rozsiahle priestory s mnohými používateľmi bezdrôtových sietí. Vyznačuje sa jednoduchosťou nasadenia a obsluhy, ale aj robustným WPA2 enterprise zabezpečením.

TP-Link EPA110

EAP110 dizajnom pripomína stropné svietidlo. Konštrukcia je prispôsobená pre montáž k akémukoľvek povrchu na strop či stenu. Nenápadné prevedenie splynie takmer s akýmkoľvek druhom výzdoby. Inštaláciu zjednodušuje aj skutočnosť, že vďaka technológii PoE, ktorá zaisťuje napájanie po ethernetovej sieti, stačí k zariadeniu priviesť jediný kábel.

Prístupový bod je určený pre náročné prostredie s mnohými používateľmi a je pre tieto účely vybavený zabezpečením na podnikovej úrovni WPA/WPA2 a protokolu 802.1X. Riziku narušenia integrity siete pomáhajú predchádzať aj funkcie Multi-SSID pre vytvorenie oddelených sietí pre rôznych používateľov, filtrovanie podľa MAC adries a detekcie cudzích AP. Samotný prístupový bod je zabezpečený pomocou zámku Kensignton.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Aktuálna cena TP-Link EAP110 v slovenských e-shopoch: (Zdroj: Heureka.sk, )

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno