Domov Novinky TP-Link predstavuje prowerbanku TL-PB5200

TP-Link predstavuje prowerbanku TL-PB5200

Zdielať

Spoločnosť TP-Link uvádza na slovenský trh powerbanku TL-PB5200 určenú k dobíjaniu telefónov, tabletov, MP3 prehrávačov, GPS, prenosných Wi-Fi hotspotov a ďalších zariadení tam, kde nie je k dispozícii elektrická sieť. Powerbanka ponúka kapacitu 5200 mAh a vysokú rýchlosť nabíjania s 5V USB vstupom.

TP-Link TL-PB5200

Powerbanka na jedno svoje nabitie umožňuje dobiť väčšinu telefónov jeden až dvakrát, čo zaistí nezávislosť na elektrickej sieti po niekoľko dní. Produkt zároveň podporuje vstupný/výstupný prúd až 2,4A, vďaka čomu prebieha nabíjanie pripojených zariadení veľmi slušnou rýchlosťou. Technológia inteligentného nabíjania identifikuje typ pripojeného digitálneho zariadenia a nastaví optimálne parametre pre najrýchlejšie možné doplnenie energie.

Samotná powerbanka je schopná sa nabiť z úplného vybitia na 90% svojej kapacity za menej než dve hodiny prostredníctvom napájacieho adaptéru 5 V/2,4 A. Kvalitné obvody a použité technológie výrazne znižujú straty pri nabíjaní a umožňujú tak novinke dosahovať až 90% energetickej účinnosti, čo podstatne znižuje jej tepelné zaťaženie.

Proti poškodeniu samotného zdroja a pripojeného zariadenia je produkt vybavený ochranou proti skratu, prepätiu, preťaženiu, prebitiu, podvybitiu a prehriatiu. Powerbanka TL-PB5200 je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 22,20 eur.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno