Domov Novinky TP-Link predstavuje miniatúrnu powerbank TL-PB2600

TP-Link predstavuje miniatúrnu powerbank TL-PB2600

Zdielať

Spoločnosť TP-Link uviedla na slovenský trh powerbank s označením TL-PB2600 určenú k núdzovému dobíjaniu inteligentných telefónov, tabletov, MP3 prehrávačov, GPS, fotoaparátov a ďalších zariadení tam, kde nie je k dispozícii elektrická sieť.

TP Link TL-PB2600

Novinka ponúka kapacitu 2600 mAh a miniatúrne rozmery či elegantné prevedenie. Vreckový akumulátor ponúka výstupný prúd 1A, pričom na jedno svoje nabitie umožňuje takmer plne dobiť väčšinu bežných inteligentných telefónov. Hodí sa tiež pre núdzové napájanie náročnejších zariadení ako je tablet a to po dobu nutnú k dokončeniu či bezpečnému uloženiu rozrobenej práce.

Vďaka miniatúrnym rozmerom je možné nosiť neustále pri sebe vo vrecku. Kvalitné obvody znižujú straty pri nabíjaní a umožňujú powerbanke dosahovať až 90% energetickú účinnosť, čo znižuje tepelné zaťaženie. Proti poškodeniu zdroja a pripojeného zariadenia je vreckový akumulátor vybavený ochranou proti skratu, prepätiu, preťaženiu, prebitiu, podvybitiu a prehriatiu. Powerbank TL-PB2600 je už k dispozícii a odporúčanú koncovú cenu 13,30 eur.

Zdroj: TP-Link

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno