Domov Novinky TP-Link predstavil AC1900 Wireless Dual Band Gigabit Router

TP-Link predstavil AC1900 Wireless Dual Band Gigabit Router

Zdielať

TP-link AC1750TP-Link dnes oznámil, že router AC1900 Wireless Dual Band Gigabit je nový prírastok do rastúcej línie pokročilého 802.11 ac bezdrôtové produkty. TP-Link AC1900 predstavuje novú generáciu IEEE 802.11 ac Wi-Fi štandardu. Ponúka rýchlosť prenosu dát až 1,9 Gb/s cez  5 GHz a 600 Mb/s cez 2,4 GHz.

Najrýchlejšia rýchlosť bezdrôtového prenosu k dispozícii na trhu dnes s “vytvárania lúčov” technológiu prenosu routeru signál je značne zvýšená tak, že aj keď používateľ zmení polohu, bude router optimalizovať rýchlosť prenosu. Okrem toho môžu jeho úplne tienené Gigabit WAN/LAN porty s hardvérovým NAT dosiahnuť priepustnosť z WAN do LAN viac ako 900 Mb/s. Tiež prichádza s ultrarýchlym USB 3.0 portom, ktorý umožňuje zdieľať súbory, filmy alebo hudbu vo vašej domácej sieti alebo dokonca cez internet.

Pomocou aplikácie TP-Link Tether, môžete ľahko konfigurovať AC1900 len s niekoľkými dotykmi z vášho telefónu. Cez  živú mapu siete môžete prezerať, spravovať pripojené zariadenie, pripojené súbory a médiá, nastaviť rodičovskú kontrolu, pravidlá a ďalšie. TP-Link Router AC1900 bol predstavený od 7 do 10 januára 2014 v Las Vegas Convention Center – Booth č. 36206. South Hall 4, Upper Level. Tento produkt bude k dispozícii v druhom štvrťroku 2014 a má obvykle cenu 179,99 dolárov. 

Vlastnosti:

 • Podporuje 802.11ac budúcej generácie Wi-Fi pripojenie k internetu
 • Dual Band pre kombinovaných súbežných bezdrôtových rýchlosťou až 600 Mb/s cez 2,4 GHz a 1 300 Mb/s viac ako 5 GHz
 • Hardware NAT zaisťuje Gigabit porty poskytujú WAN do LAN priepustnosť viac ako 900 Mb/s
 • USB 3.0 Port
 • Podporuje TP-Link Tether aplikáciu pre jednoduchú správu siete pomocou smartfónu alebo tabletu
 • Hodnotenie Network Access poskytuje bezpečný prístup k Wi-Fi pre hostí, ktoré zdieľajú vaše domáce alebo kancelárske siete
 • Podpora IPv6, ktorá spĺňa požiadavky pre budúce generácie internetu
 • WiFi On/Off tlačidlo umožňuje používateľom, aby zase ich bezdrôtové rádio bolo zapnuté alebo vypnuté
 • Jednoduché one-touch WPA zabezpečenia bezdrôtové šifrovanie pomocou tlačidla WPS
 • Externé antény poskytujú maximálne bezdrôtové pokrytie a spoľahlivosť
 • Easy Setup Assistant s multi-jazyková podpora poskytuje rýchlú a bezproblémovú inštaláciu

Zdroj: Tlačová správa TP-Link

Zdielať
Predchádzajúci článokZTE predstaví na CES 2014 líniu Grand S II a ďalšie zariadenia
Nasledujúci článokSony predstavuje Xperia Z1 Compact
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno