Domov Novinky TP-Link Archer T2U ponúkne podporu Wi-Fi 802.11 ac

TP-Link Archer T2U ponúkne podporu Wi-Fi 802.11 ac

Zdielať

TP-Link Archer T2USpoločnosť TP-Link prináša na trh bezdrôtový USB Wi-Fi adaptér Archer T2U, ktorý podporuje štandard 802.11 ac. Rýchlosť bezdrôtových prenosov je tak bezproblémové či už na prehrávanie streamovaného videa v HD kvalite, hranie online hier aj iné činnosti náročné na prenosovú kapacitu.

Nový štandard 802.11 ac je až trikrát rýchlejší ako predchádzajúci štandard 802.11 n, avšak staršie počítače s ním bohužiaľ spravidla nedokážu pracovať. Preto spoločnosť TP-Link predstavuje produkt Archer T2U, ktorý stačí zapojiť do USB konektora a umožní všetkým zariadeniam komunikáciu rýchlosťou až 433 Mbps v menej rušenom pásme 5 GHz alebo 150 Mbps v bežne používanom pásme 2,4 GHz.

Podporuje zabezpečenie prenosu metódou WPA/WPA2, ktoré v spojení s dobre zvoleným heslom poskytuje kvalitnú ochranu proti bežným typom útokov na bezdrôtové siete. Adaptér je možné sprevádzkovať a nastaviť pomocou konfiguračnej aplikácie, ktorá je k stiahnutiu na webe výrobcu. Bezdrôtový USB Wi-Fi adaptér TP-Link Archer T2U je už k dispozícii v predajnej za odporúčanú cenu 25 eur s DPH.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu TP-Link Archer T2U poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa TP-Link

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno