Domov Novinky TP-Link Archer C7 ponúka rýchlosť až 1,75 Gb/s cez Wi-Fi

TP-Link Archer C7 ponúka rýchlosť až 1,75 Gb/s cez Wi-Fi

Zdielať

TP-Link_Archer_C7Spoločnosť TP-Link odhalila Wi-Fi router Archer C7, ktorý ponúkne veľmi slušnú dátovú priepustnosť až 1,75 Gbps. Určený je pre domácnosti a malé kancelárie, kde dokážu využiť aktuálny štandard Wi-Fi 802.11ac, ktorý sa však presadzuje pomaly. 

Je zrejmé, že Wi-Fi 802.11n rade užívateľov stačí, navyše nová technológia nie je práve lacná. Archer C7 príde na trh s odporúčanou cenou 150 Eur s DPH.

TP-Link Archer dokáže pochopiteľne pracovať v pásme 2,4 GHz aj 5 GHz, pričom užívateľ môže nechať dáta riadiť tak, že aplikácia s nenáročným prevádzkou (web, mail, atď) využijú pomalšie pásmo s 450 Mbps a pre hranie online hier či streamovanie multimédií sa využije 5GHz pásmo, ktoré má poskytnúť zvyšných 1,35 Gbps. Antény tohto routeru sú tri a majú zisk 5 dBi. Ďalej sú tu okrem gigabitového WAN tiež štyri gigabitové LAN ak tomu dva USB pre pripojenie ďalšieho zariadenia, napríklad disku alebo tlačiarne. Samozrejmosťou je potom WPS, podpora IPv6 a využiť budeme môcť aj tlačidlo pre vypnutie bezdrôtovej siete.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu TP-Link AC1750 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa TP-Link

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno