Domov Novinky Toshiba získala päť ocenení Red Dot Award 2014

Toshiba získala päť ocenení Red Dot Award 2014

Zdielať

Reddot Award 2014 WinnerSpoločnosť Toshiba oznamuje, že získala päť ocenení v medzinárodnej prestížnej dizajnovej súťaži “Red Dot Award: Product Design 2014” za vysoko kvalitný dizajn produktov z každej zo svojich hlavných produktových kategórií. Ocenenie Red Dot Design Award a značka “Red Dot”, sú celosvetovo uznávaným symbolom vynikajúceho dizajnu.

Kategória “Produkt Design” je jednou z najväčších svetových súťaží svojho druhu, ktorej sa tento rok zúčastňuje 1.816 výrobcov, dizajnérov a architektov z 53 krajín. Tí všetci nominovali svoje výrobky v tomto roku v nádeji, že získajú pečať kvality Red Dot. Štyridsať prísne vybraných porotcov testovalo, diskutovalo a hodnotilo celkom 4815 prihlásených výrobkov s prihliadnutím na kritériá, ako sú inovácie, funkčnosť, kvalita a ekologická efektivita.

BDX6400 Blu-ray Disc prehrávač: Známkou Red Dot ocenený Smart prehrávač Blu-ray Disc Toshiba BDX6400 prináša Ultra HD upscaling, ktorý dokáže vylepšiť obraz do neuveriteľnej kvality a prehráva 3D videá s realistickými detailmi.

BDX6400 Blu-ray Disc

Kompaktná konštrukcia BDX6400 kombinuje čierne telo so striebornou pieskovanou vrchnou časťou a nadväzuje tak na súčasný štýl televízorov Toshiba. Priložený vertikálny stojan umožňuje použiť BDX6400KE na výšku alebo tradične horizontálne, a to podľa potreby konkrétneho priestoru.

Rad Smart televízorov L74: Rad plochých televízorov L74 dostal Red Dot za vynikajúci dizajn. Kombinácia inovatívnej CEVO technológie, ktorá zvyšuje kvalitu zvuku a obrazu, a inteligencie pokročilých služieb Smart TV Cloud bola navrhnutá tak, aby divák pri sledovaní tejto 3D TV zapojil všetky zmysly. Tento rad televízorov je tak hodný stať sa ústredným bodom každej obývacej izby s jasne definovaným dizajnom.

Toshiba L74

Notebooky Portégé Z30, Tecra Z40 a Z50: Rad Toshiba Z obsahuje notebooky Portégé Z30, Tecra Z40 a Tecra Z50. Všetci zástupcovia tohto radu získali ocenenie Red Dot individuálne. Tieto špecializované firemné modely sú ideálnou voľbou pre mnoho odvetví – od vzdelávania až po náročné podnikové využitie. Sú optimalizované pre dlhodobú prácu na cestách a majú rovnaký čistý dizajn.

Portege_Tecra_family_05

Poskytujú celodennú výdrž na batérie a rozšírené bezpečnostné funkcie. Sú to ľahké a tenké prístroje. Portégé Z30 aj Tecra Z40 a Z50 zdieľajú rovnaké oceľovo šedé šasi z horčíkovej zliatiny, ktoré notebookom prepožičiava elegantný, moderný dizajn a zároveň im zaisťuje dostatočnú odolnosť, aby vydržali náročné každodenné používanie v pracovných podmienkach. Napriek štíhlemu prevedeniu nebol daný priestor žiadnym kompromisom v oblasti funkčnosti. Vo všetkých modeloch boli okrem iného vstavané porty v plnej veľkosti.

Zdroj: Tlačová správa Toshiba

Zdielať
Predchádzajúci článokFunFón zjednodušuje svoju ponuku a ide po konkurencii
Nasledujúci článokNaše domácnosti začínajú byť inteligentné
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno