Domov Novinky Toshiba uvádza nové notebooky z rady Satellite C

Toshiba uvádza nové notebooky z rady Satellite C

Zdielať

Toshiba Satellite C 01Spoločnosť Toshiba u nás oficiálne uviedla na trh nové notebooky rady Satellite C, ktoré majú patriť medzi cenovo dostupné modely a ponúknu uhlopriečku 15,6″ a 17,3″. Konkrétne tak pôjde o Satellite C50 a Satellite C70. Toshiba označuje notebooky Satellite C50 za cenovo dostupné a štíhle, zatiaľ čo väčšie Satellite C70 majú byť predovšetkým všestranné.

Tieto nové modely sú teda klasické notebooky určené pre bežných používateľov či domácu kanceláriu. Nové notebooky sľubujú výkonné procesory, vylepšený zvuk a bohatú ponuku rozhrania, aj keď tá sa ani tak moc nevymyká z obvyklého rámca. Popri integrovanej grafike tu bude pri niektorých modeloch tiež na výber medzi samostatnými grafickými čipmi AMD, pričom najlepším dostupným je AMD Radeon R7 M260.

Toshiba Satellite C 02

Dáta potom budú ukladané na klasické pevné disky s otáčkami 5400 RPM s kapacitou až 1 TB a operačná pamäť môže byť maximálne 16 GB. Medzi rozhrania patria tri porty USB, z čoho sú dva typu 3.0, samozrejmosťou je gigabitový Ethernet, HDMI, Wi-Fi a nechýba ani Bluetooth 4.0. Nad LCD panelom sa nachádza webkameru s HD rozlíšením. Nový rad Toshiba Satellite C sa na trh dostane v treťom štvrťroku.

Zdroj: Tlačová správa Toshiba

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno