Domov Novinky Toshiba TCxWave: POS, ktoré nadchne zákazníkov

Toshiba TCxWave: POS, ktoré nadchne zákazníkov

Zdielať

Toshiba TCxWave x30 01Spoločnosti AT Computers a Toshiba uviedli na český a slovenský trh najnovšie POS zariadenie Toshiba TCxWave model x30. Vďaka svojej veľkosti, kompaktnému a elegantnému dizajnu a skvelému výkonu môže byť Toshiba TCxWave x30 prínosom pre každého obchodníka.

Nový platobný a informačný terminál ponúka obchodníkom kombináciu dizajnu a dotykového ovládania, ktoré uľahčia zamestnancom prácu s prijímaním platieb, a tí sa tak budú môcť viac venovať svojim zákazníkom. Na druhú stranu budú môcť TCxWave x30 tiež využiť ich zákazníci, napríklad ako informačné miesto pre výber vhodného produktu zo širokej ponuky obchodu, v ktorom sa nachádzajú.

Toshiba TCxWave x30 02

Univerzálnosť použitia Toshiba TCxWave x30 je jednou z jeho hlavných výhod. Ďalším prínosom je multidotykový 15″ LCD displej s LED podsvietením, ktorý sa ovláda rovnako ľahko ako mobilný telefón. Tento nový POS systém využíva predinštalovaný operačný systém Microsoft Windows 7. Zariadenie Toshiba TCxWave x30 bude na trhu dostupné za cenu od 1080 eur bez DPH.

Zdroj: Tlačová správa AT Computers

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno