Domov Novinky Toshiba predstavuje Satellite Click 2 L30W

Toshiba predstavuje Satellite Click 2 L30W

Zdielať

Toshiba Satellite Click 2 L30W-B-4Spoločnosť Toshiba predstavuje Satellite Click 2 L30W – inovatívny notebook dva v jednom, ktorý kombinuje atraktívny vzhľad s ergonomickým dizajnom a veľkou kapacitou vnútorného úložiska. Ideálny je pre prácu aj prehrávanie multimédií. Poskytne používateľom všetko, čo potrebujú, aby pracovali s vysokou produktivitou a skvele sa bavili, či už v kancelárii, doma alebo na cestách.

Notebook je vybavený 13,3 palcovým displejom, ktorý je dostatočne veľký pre prácu a pritom vysoko mobilný. Pri jeho návrhu sa dbalo na ergonómiu a jednoduché používanie. Je vybavený mechanizmom, ktorý umožňuje oddelenie displeja jednou rukou. Notebook sa tak jednoducho premení na tablet aj počas rozrobenej práce. Vďaka tomu je dostatočne flexibilný aj pre meniace sa požiadavky používateľov, ktorí sú neustále v pohybe.

Vďaka prepracovanému dizajnu je vhodný pre všetky každodenné situácie. Saténovo zlaté šasi s až neuveriteľne tenkým profilom vzhľadom k výkonu notebooku sa hodí do akéhokoľvek prostredia, ktoré si vyžaduje ľahkú prenosnosť a vysoký výpočtový výkon.

Toshiba Satellite Click 2 L30W-B-3

Nový mechanizmus pántov umožnil tenkú konštrukciu, zatiaľ čo čistý dizajn bol dosiahnutý vďaka tomu, že notebook nemá ventilátor. Používatelia môžu prispôsobiť tak, aby vyhovoval ich momentálnym požiadavkám. Na stole je počítačom s plným výkonom, plnohodnotnou bezrámovou klávesnicou a priestranným touchpadom typu Clickpad. A doma alebo na cestách premeníte notebook na pohodlne ovládateľný tablet, ktorý je ideálny pre sledovanie HD videa alebo surfovanie na internete.

Vďaka veľkej kapacite 500 GB pevného disku zabudovaného priamo v tabletu môžu používatelia ukladať a pristupovať k svojej rozsiahlej knižnici súborov, zbierkam hudby a fotografií. To prináša väčšiu bezpečnosť a pohodlie pri prístupe k uloženému obsahu a istotu, že budete mať zásadné dáta v prípade potreby vždy k dispozícii – aj na cestách. Pohodlné používanie výrazne zlepšuje centrálny prvok notebooku – dotykový IPS displej s HD rozlíšením.

Toshiba Satellite Click 2 L30W-B-2

Okrem toho, že je displej kvalitný a má veľkú uhlopriečku, je opatrený vrstvou zabraňujúcou zachytávaniu odtlačkov prstov. Po ovládaniu prstami na ňom zostane minimum šmúh. Najnovšia technológia dotykového ovládania až desiatimi prstami súčasne tiež napomáha k lepšiemu zážitku pri hraní hier. Okrem toho je displej od okraja k okraju prekrytý sklom, preto nebude pri ovládaní dotykmi prekážať žiadny rámček a zároveň sa bude displej lepšie čistiť. Vďaka svojim širokým pozorovacím uhlom a vysokému jasu ponúka displej skvelý obraz za všetkých okolností – či už používateľ sedí pri stole alebo relaxuje doma na pohovke.

Táto kombinácia HD rozlíšenia a technológia IPS prináša najvyššiu presnosť, ktorá umožňuje zobrazenie realistických farieb a jemnejších prechodov. To spoločne so zabudovaným senzorom intenzity okolitého osvetlenia robí z notebooku ideálnu voľbu pre sledovanie obsahu v akomkoľvek prostredí. Pre úplné pohltenie do sveta multimédií je pôsobivý obraz doplnený vysoko kvalitným zvukom. Ten je vylepšený technológiou DTS Sound a v kombinácii s vyladenými reproduktormi Skullcandy robí z prehrávania multimédií skutočný zážitok.

Toshiba Satellite Click 2 L30W-B

Vďaka procesorom 4. generácie Intel Core i3 a grafike Intel HD 4200 prináša bezproblémový multitasking a plynulý chod multimédií. Výkon je optimálny po celý deň – od raňajok až po večernú zábavu. Tieto výkonné komponenty sa navyše zaobídu bez ventilátora. Počítač je vďaka nim úplne tichý a má nižšiu spotrebu energie. Na jedno nabitie batérie vydrží, bez ohľadu na to, či je v režime notebooku alebo tabletu, dlhých 8 hodín.

Pre väčšiu flexibilitu sa môže pochváliť tiež celou radou možností pripojenia, a to aj keď sa nachádza v režime tabletu. Vďaka klasickému plnohodnotnému portu USB 2.0, slotu pre SD kartu a portu microHDMI priamo na tablete k nemu môžu používatelia pripojiť tlačiareň, alebo do neho kopírovať fotografie zo svojho digitálneho fotoaparátu bez nutnosti pripájania klávesnice. V základni s klávesnicou je k dispozícii ešte port USB 3.0 s podporou funkcie Sleep-and-Charge, ktorý umožňuje používateľom prenášať rýchlo veľké súbory.

Toshiba Satellite Click 2 L30W-B-5

Okrem najnovšieho Wi-Fi štandardu 802.11 ac a rozhrania Bluetooth 4.0 je tablet vybavený aj technológiou Intel W-iDi. Vďaka nej môžu používatelia bezdrôtovo prenášať obraz do svojho kompatibilného televízora pri zábave alebo za účelom ukazovanie prezentácií. Integrovaná HD webkamera so stereo mikrofónom s funkciou potlačenia šumu je ideálna pre videokonferenčné hovory či už s kolegami alebo priateľmi. Predaj notebooku začne v Európe v priebehu tretieho štvrťroka 2014.

Parametre:

 • Displej: 13,3 palcov, HD IPS displej (1366×768 bodov)
 • Procesor: 4. generácia procesorov Intel Core i3
 • Grafika: Intel HD Graphics 4200
 • SSD/HDD: 7 mm 500 GB HDD
 • Pamäť: 4 GB DDR3L-1600
 • Možnosti pripojenia tabletu: 1×plnohodnotný port USB 2.0, 1× microHDMI výstup, 1× slot pre SD kartu
 • Možnosti pripojenia základne s klávesnicou: 1×plnohodnotný port USB 3.0 s funkciou Sleep-and-Charge
 • Komunikácia: HD webkamera so stereo mikrofónom, Bluetooth rozhranie, Intel WiDi, Wireless Display, Wi-Fi Intel Dual Band Wireless-AC 3160
 • Zvuk: vylepšenie zvuku DTS Sound a vyladené reproduktory Skullcandy
 • Operačný systém: Windows 8.1 Update 64 bit
 • Výdrž na batériu: 8 hodín (v režime notebook rovnako ako v režime tablet)
 • Farebné vyhotovenie: saténovo zlaté s brúseným povrchom
 • Rozmery: tablet – 331×215×13,9 mm, klávesnica – 331×244,5×22,9 mm
 • Hmotnosť: tablet: 1300 gramov, klávesnica: 2200 gramov

Zdroj: Tlačová správa Toshiba

Zdielať
Predchádzajúci článokTP-Link Archer C2 s moderným Wi-Fi 802.11 ac
Nasledujúci článokSamsung Galaxy S5 Active je oficiálne predstavený
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno