Domov Novinky Toshiba predstavuje nový 4K Ultra HD notebook

Toshiba predstavuje nový 4K Ultra HD notebook

Zdielať

Toshiba-Satellite-P55tSpoločnosť Toshiba predstavila svoj ​​nový Satellite P55t, ktorý bude predstavovať prvý notebook na svete, ktorý ponúkne 4K Ultra HD displej s technológiou Technicolor Color Certification. Ideálny je hlavne pre vizuálne tvorivých profesionálov a multimediálnych nadšencov.

Satellite P55t ponúka 15,6 palcový diagonálny Ultra HD TruBrite dotykový displej prirodzený krištáľovo čistý obraz, ktorý má štvornásobne viac pixelov ako Full HD displej. Prináša natívne rozlíšenie displeja a to 3840×2160 pixelov s 282 PPI (pixel per inch), na displeji sa produkuje hladší prenos a ohromujúcu úroveň detailov.

Každý Ultra HD displej je individuálne kalibrovaný Chroma Tune a Technicolor Certified pri výrobe realizovať prirodzený farebný výraz s presným farebným gamutom. Výsledkom je, že všetko, čo na displeji je reprodukované podľa pôvodného zámeru a neexistujú žiadne rozpory pri prezeraní fotografií alebo iných snímkov.

Toshiba-Satellite-P55t-2

S predinštalovaným softvérom Chroma Tune pre Toshiba, môžu používatelia prispôsobiť a spravovať jednotlivé farebné kontroly priestoru a použitie profilov na rôznych softvérových aplikácií. “Naša certifikácia farieb úzko spolupracovala s technickým tímom spoločnosti Toshiba pre zabezpečenie najvyššej úrovne kalibrácie farieb na displeji tohto notebooku,” povedal Manuele Wahl, senior vice president, licencií na Technicolor.

Prémiový výkon pre náročné úlohy je navrhnutý tak, aby používateľom ponúkol všetko potrebné k vytvoreniu 4K obsah s ľahkosťou. Notebook je vybavený výkonným  procesorom štvrtej generácie Intel Core i7 so štyrmi jadrami a až 16 GB dual-channel 1600 MHz DDR3L pamäťou. Ďalej je tu grafika AMD Radeon R9 M265X 2 GB GDDR5 a ak chcete ukladať a zdieľať obsah vo vysokom rozlíšení, notebook obsahuje 1 TB pevný disk s čidlom 3D nárazu.

Toshiba-Satellite-P55t-4

 

Potom je tu výbava 4×port USB 3.0, slot pre SD karty s UHS-II, ultra rýchle pripojenie na internet Wi-Fi 802.11 ac stream Ultra HD videa, HDMI port dokáže 4K výstup. Satellite P55t je vybavený kvalitnými stereofónými reproduktormi Harman Kardon. Nový Satellite P55t 4K Ultra HD bude k dispozícii od 22.apríla 2014 priamo od spoločnosti Toshiba za 1499 dolárov.

Zdroj: TechPowerUp

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno