Domov Novinky Toshiba predstavuje nové notebooky Qosmio X70

Toshiba predstavuje nové notebooky Qosmio X70

Zdielať

Toshiba Qosmio X70-B 01Toshiba predstavuje nástupcu legendárnej série Qosmio. Nadšencov poteší uvedenie nového notebooku Qosmio X70-B s uhlopriečkou 17,3″. Je ideálnym prístrojom pre náročných používateľov a multimediálnych nadšencov, ktorí hľadajú nástroj na vytváranie a úpravu fotografií a videí, hranie hier či prehrávanie filmov na veľkom displeji. Notebook sa pýši displejom s rozlíšením Full HD 1920×1080 pixelov a LED podsvietením.

Či už budete hrať hry, pracovať s grafikou alebo sledovať film, jeho veľká uhlopriečka vám sprostredkuje lepšie zážitky ako bežný notebook. Displej má jas 300 nitov a zaistí vám tak optimálne zobrazenie za každých svetelných podmienok. Notebook je vybavený procesorom Intel Core i7. Vstavaná grafika AMD Radeon R9 M265X s podporou 4 GB GDDR5 VRAM ponúka vyššiu priepustnosť a dobre dopĺňa výkon procesora.

Toshiba Qosmio X70-B 02

Vďaka podpore Ultra HD rozlíšení cez HDMI port môžete prepojiť notebook s kompatibilný Ultra HD televízorom a sledovať obraz v kvalite 4K. Dva USB 3.0 a dva USB 2.0 porty v plnej veľkosti umožňujú rýchly prenos dát medzi externými zariadeniami. Technológia Intel WiDi vie bezdrôtovo prenášať obraz z notebooku do televízora vybaveného touto funkciou.

Toshiba Qosmio X70-B 03

S integrovanou mechanikou Blu-rayTM BD-RE (XL) si môžete aj na cestách prehrávať filmy vo vysokej kvalite alebo bezpečne zálohovať dáta na disky s kapacitou až 100 GB. Fotografie a ďalšie multimediálne súbory možno presúvať medzi prístrojmi cez Bridge Media UHS-II s podporou slotu na SD kartu.

Toshiba Qosmio X70-B 04

Qosmio X70-B má tmavo strieborný povrch a matne červené detaily. Tak bolo dosiahnuté odolný, ​​ale zároveň elegantný vzhľad. Notebooky budú v Európe k dostaniu v štvrtom štvrťroku 2014.

Zdroj: Tlačová správa Toshiba

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno