Domov Novinky Toshiba predstavuje 14“ notebook Tecra Z40 v horčíkovom šasi

Toshiba predstavuje 14“ notebook Tecra Z40 v horčíkovom šasi

Zdielať

Toshiba predstavuje konfiguráciu prestížneho profesionálneho notebooku Tecra Z40, ktorý na prvý pohľad zaujme veľmi ľahkým a pritom odolným horčíkovým šasi. Tento notebook bol vyvinutý predovšetkým pre firemnú klientelu, však svojím prevedením a výkonom oslovuje i koncových používateľov, ktorí chcú elegantný prenosný počítač najvyššej kategórie.

Toshiba Tecra Z40 01

Nová konfigurácia Tecra Z40-B-11M je osadená procesorom Intel Core i7, LTE modemom, SSD s kapacitou 256 GB, displejom s rozlíšením 1 600×900 pixelov a jeho hmotnosť je menej ako 1,5 kg. Model je navrhnutý tak, aby perfektne udržiaval rovnováhu medzi mobilitou, veľkosťou displeja a pritom poskytol maximálny výkon pre všetky potreby profesionálneho využitie, vrátane spracovania mnohých úloh naraz.

Toshiba Tecra Z40 02

Rovnako ako všetky notebooky radov Tecra a Portégé má matný displej a na spodnej strane je vybavený dokovacím konektorom, ktorý je univerzálny pre všetky aktuálne notebooky Toshiba. Všetky jeho porty sú v plnej veľkosti, vrátane HDMI a VGA. Tie zaisťujú jednoduché pripojenie ku všetkým typom monitorov, displejov aj projektorov, nech budete prezentovať kdekoľvek. Vysokú bezpečnosť a špecifické firemné využitie podtrhuje čítačka odtlačkov prstov a čítačka Smart kariet.

Toshiba Tecra Z40 03

Pre prípad straty alebo odcudzenia notebooku a ochranu citlivých firemných dát je v modeli Tecra Z40 integrovaný vlastný BIOS, TPM čip, a dáta na SSD disku sú plne šifrované. Konfigurácia Z40-B-11M je určená tým, ktorí nemajú radi kompromisy. Srdcom tohto prístroja je procesor Intel Core i7 i75600U taktovaný na frekvencii 2,6 GHz, ktorý podporuje 8 GB operačnej pamäte a rýchly 256 GB SSD. Pre prácu na cestách je kľúčová výdrž na batérie, ktorá dosahuje 15 hodín.

Toshiba Tecra Z40 04

Toshiba Tecra Z40-B-11M je už teraz na českom a slovenskom trhu a je k nej poskytovaná štandardne 3-ročná záruka onsite s opravou u zákazníka a zároveň Záruka spoľahlivosti (Reliability guarentee), ktorá platí po dobu jedného roka od zakúpenia prístroja. Tá zaisťuje, že ak notebook vypovie službu počas prvého roka od zakúpenia kvôli výrobnej vade, získa zákazník okrem bezplatnej opravy späť aj celú obstarávaciu cenu prístroja. Odporúčaná koncová cena tohto prístroja je 1669 eur vrátane DPH.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno