Domov Novinky Toshiba predstavila nový rad televízorov

Toshiba predstavila nový rad televízorov

Zdielať

Toshiba_32_40L3454_front_2Spoločnosť Toshiba Europe GmbH predstavila nový rad televízorov L3 – štýlové prístroje s pridanou hodnotou v podobe Smart TV funkcionality. Sú určené pre používateľov, ktorí chcú získať širšie možnosti výberu obsahu a možnosti pripojení pri zachovaní cenovej dostupnosti. Tieto Smart LED TV sú ideálnym prvým krokom smerom k bohatším zážitkom.

Rada L3 sa môže vďaka Full HD displeja (1080p) pochváliť žiarivými farbami a ostrejším obrazom, ktorý vás vtiahne do deja, zatiaľ čo rada W3 je alternatívou k HD Ready televízorom. Pre používateľov, ktorí chcú ťažiť z pohodlia sledovania filmu na DVD a mať pritom len jedno cenovo dostupné zariadenie, je ideálnym riešením niektorý z modelov rady D3, keďže v sebe má zabudovaný DVD prehrávač.

Toshiba_32_40L3454_left_2

Veľkosti uhlopriečok sú v rade L3, W3 a D3 k dispozícii v rozsahu od 59 cm (24“) do 122 cm (48“). Vďaka tomu má každý používateľ možnosť voľby a môže sa rozhodnúť na základe svojich potrieb.

Chytrý spôsob, ako si vychutnať obsah

Všetky televízory radu L3 sú vybavené tými najdôležitejšími Smart TV funkciami, aby mohli byť univerzálnejšími druhmi televízormi v domácnostiach a aby poskytli používateľom ľahký prístup k on-line obsahu. Tie majú k dispozícii rad aplikácií pre službu video on-demand (video na vyžiadanie), takže môžu v televízii kdekoľvek sledovať práve to, na čo majú náladu.

Toshiba_48L3443_front_1_screen

Taktiež si môžu vyberať medzi prehrávaním najobľúbenejších klipov na YouTube a rôznymi zábavnými, hudobnými a spravodajskými aplikáciami, ktoré sú už v televízoroch nainštalované. Na predvolenej obrazovke televízoru rady L3 sa používatelia okrem iného dozvedia informácie o aktuálnom počasí. K dispozícii je taktiež prístup k internetu cez webový prehliadač, ktorý umožňuje používateľom surfovať na webe priamo na ich televízore. Pohodlný spôsob, ako vyhľadávať, prehliadať a ukladať do záložiek obľúbené stránky na veľkej obrazovke.

Ľahký prístup k rôznym multimédiám

Prehrávač médií umožňuje priamo na televízore prezerať fotografie a prehrávať videa i hudbu uloženou na USB flashdisku či pevnom disku. K televízoru sa taktiež vďaka až trom HDMI portom pripojiť herná konzolu, set-top-box a DVD či Blu-ray prehrávač. Obsah môže byť také priamo streamovaný zo zariadení v jednej miestnosti do televízoru rady L3 v druhej.

Toshiba_48L3443_left_2_screen

Zabudovaná Wi-Fi v kombinácii s možnosťou prehrávaní multimédií zo siete umožňuje používateľom ľahké sledovanie filmov a iných médií na obrazovke, bez toho by bolo nutné sa presúvať k počítači alebo fyzicky pripojiť disk k televízoru.

Tenký, elegantný a s dobrou konektivitou

Pre rad televízorov L3 je charakteristický výrazný dizajn, ktorý zapadá do dizajnu všetkých nových televízorov Toshiba. Vďaka modernému, štíhlemu a elegantnému vzhľadu sa hodí do každej miestnosti – je riešený rovnako chytré zvonku ako zvnútra. Televízory budú k dispozícii v štýlovom čiernom, bielom alebo titánovom farebnom prevedený a všetky rady sú vybavené veľa univerzálnymi konektormi. Okrem portov HDMI a USB sa môžu pochváliť i počítačovým vstupom, ktorý umožní používateľom premeniť ich televízor vo veľký počítačový monitor.

Toshiba_48L3443_right_2_screen

Všetky modely ponúkajú možnosť konfigurácie s viacerými tunermi pre širšiu ponuku kanálov, zatiaľ čo technológia Dolby Digital Plus sa stará o čo najvyššiu vernosť zvuku a čisté podanie dialógu i hudby. Všetky modely sa taktiež vďaka technológii spracovania obrazu AMR (Active Motion & Resolution) môžu pochváliť plynulejšími akčnými scénami. AMR prináša plynulý obraz v rýchle sa pohybujúcich scénach na športových kanáloch, v akčných filmoch a rýchlych hrách, ktorým sa budú používatelia vracať i vďaka LED displeji s dokonale verným obrazom. Rada televízorov Toshiba L3, D3 a W3 budú na lokálnom trhu k dispozícii v priebehu druhého štvrťroka 2014.

Zdroj: Tlačová spáva Toshiba

Zdielať
Predchádzajúci článokVideo: Sailfish OS úspešne portovaný na Nexus 4
Nasledujúci článokSamsung Developer Day na Mobile World Congress 2014
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno