Domov Novinky Toshiba Dynadock 4K: Ako si zjednodušiť život s Ultra HD?

Toshiba Dynadock 4K: Ako si zjednodušiť život s Ultra HD?

Zdielať

Toshiba predstavuje Dynadock 4K, ktorý dokáže preniesť obraz do kompatibilných obrazoviek až v rozlíšení Ultra HD a podporuje použitie dvoch monitorov v rozlíšení až 2048×1152 pixelov. S rastúcim množstvom obsahu a prístrojov v Ultra HD je ideálnym riešením pre tých, ktorí pracujú s grafikou na niekoľkých monitoroch, ako sú dizajnéri, fotografi alebo video editori.

Toshiba Dynadock 4K 01

Zariadenie umožňuje zobrazenie obrazu v Ultra HD rozlíšení (3840×2160 pixelov) na jednom monitore s využitím výstupu DisplayPort. Výstupy DVI-I alebo HDMI podporujú tiež vyššie rozlíšenie ako Full HD. Pri používaní dvoch monitorov súčasne dokáže zariadenie s využitím výstupov DisplayPort, HDMI alebo DVI-I súčasne zobraziť obraz v rozlíšení 2048×1152.

Toshiba Dynadock 4K 02

Ak berieme do úvahy aj primárny displej počítača, ponúka možnosť využitia až troch monitorov vo vysokom rozlíšení veľkú univerzálnosť pre používateľov, ktorí majú špecifické požiadavky na zobrazenie množstva informácií. Tiež umožňuje používateľom rozšíriť a zjednodušiť konektivitu pri práci na stole.

Toshiba Dynadock 4K 03

Ku štyrom USB 3.0 portom na zadnej strane a dvomi vpredu môžete pripojiť zariadenia, ako klávesnicu, myš alebo kábel pre nabíjanie mobilného telefónu. Dva predné porty majú technológiu Sleep-and-Charge, ktorá umožňuje nabíjať pripojené zariadenia, aj keď je notebook vypnutý. Súčasťou sú aj konektory pre slúchadlá a mikrofón a Gigabit LAN port, ktorý umožňuje káblové pripojenie k miestnej sieti. Toshiba Dynadock 4K bude k dispozícii v prvom štvrťroku 2015.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno