Domov Novinky TomTom uvádza navigácie rady GO s 3D mapami

TomTom uvádza navigácie rady GO s 3D mapami

Zdielať

TomTom GO 3D mapySpoločnosť TomTom predstavila štyri automobilovej navigácie, ktoré sa chvália európskymi 3D mapami s interaktívnym rozhraním. Jedná sa o modely patriace do série GO, ktoré si teraz stručne predstavíme.

TomTom GO sú k dostaniu vo verziách GO 400, GO 500, GO 600 a GO 5000 a predstavujú najvyššie modely z ponuky firmy. Sľubujú nám prepracovaný dizajn a širokú ponuku funkcií, medzi ktoré patrí interaktívna lifetime mapa, doživotná prístup k službe TomTom Traffic a 3D zobrazenie budov. V ponukách obchodov sú síce už pár mesiacov, avšak výrobca sa ich rozhodol predstaviť až teraz.

Navigácia TomTom GO sa má líšiť predovšetkým veľkosťou obrazovky a konkrétne sú vybavené 4,3″ (11 cm), 5″ (13 cm) a 6″ (15 cm) LCD displeji. Ide tiež o zástupcu rady TomTom GO Smartphone Connected, vďaka čomu môžu prijímať dopravné informácie TomTom Traffic a využívať iné služby ako Rýchlostné radary, k čomu využijú chytrý telefón, s ktorým sa spojí cez Bluetooth.

Užívateľ tak upotrebí svoje mobilné internetové pripojenie pre príjem aktuálnych informácií. Model GO 5000 je navyše zástupcom rady TomTom GO Always Connected a ako taký môže využiť vlastnú SIM kartu, čiže aj vlastné internetové pripojenie. Čo sa týka máp, potom predinštalované máme mapy pre 45 štátov Európy a to s doživotnou aktualizáciou zdarma. Samozrejmosťou je, že na nás budú tieto navigácie hovoriť slovensky, alebo česky. Ceny vrátane DPH sú nasledovné, viď widget.

Vývoj ceny podľa Heureka.sk:
– TomTom GO 400 EÚ 45 T

Graf ceny produktu TomTom GO 400 Europe Traffic poskytuje server Heureka.sk

– TomTom GO 500 EÚ 45 T

Graf ceny produktu TomTom GO 500 Europe Traffic poskytuje server Heureka.sk

– TomTom GO 600 EÚ 45 T

Graf ceny produktu TomTom GO 600 Europe Traffic poskytuje server Heureka.sk

– TomTom GO 5000 EÚ 45

Graf ceny produktu TomTom Go 5000 Europe poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa TomTom

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno