Domov Novinky Tipy a triky: Štyri možnosti, ako si január užiť

Tipy a triky: Štyri možnosti, ako si január užiť

Zdielať

Zo všetkých mesiacov v roku toho má január len veľmi málo čo ponúknuť. Vianočné sviatky sú preč, stromčeky a všetok trblietanie tiež, v dohľade len treskúca zima a temné týždne bez záchytných svetlých bodov. Ak nechceme hibernovať až do jari, ide o to nájsť spôsob, ako si január užiť. Ponúkame štyri možnosti, ako si prvý mesiac v novom roku užiť – vybaviť všetko potrebné a potom relaxovať s čistým svedomím.

1. Zabezpečte svoju komunikáciu

Koniec roka býva hektický a ľudia sa preto sústreďujú len na to naozaj dôležité. Január potom ponúka vítaný priestor pre odsúvané úlohy. Príkladom môže byť posilnenie ochrany v kancelárii. Jedným z často prehliadaným rizík je totiž webová kamera. Tá je pre mnoho profesionálov zásadne dôležitým nástrojom pre komunikáciu s kolegami a partnermi.

Rovnako však webkamera predstavuje okienko do firmy, ktoré môže byť otvorené pre hackerov. Ľudia, ktorí si robia starosti s bezpečnosťou webkamery na svojom počítači, by sa mali zoznámiť s monitormi s vysúvacími webkamerami. Tá sa totiž ukáže, len ak je treba, napríklad počas mítingov a zase sa bez problémov zasunie, ak ju už nepoužívame.

2. Hon na minuloročné filmy

Januárové večery sú skvelou zámienkou pre zhliadnutí všetkých filmov minulého roka, na ktoré nebol čas. Mnoho spoločností prináša vďaka zakriveným monitorom rôznych veľkostí vskutku pohlcujúci zážitok, vďaka ktorému používatelia zabudnú, že je január. Napríklad veľké monitory so 4K rozlíšením a zakrivením.

Sledovacie vzdialenosti od okrajov a stredu obrazovky sú v tomto prípade rovnaké – takže používatelia toľko nemusia otáčať hlavu, aby videli obsah aj v rohoch obrazovky a môžu si užiť úžasne čisté a žijúce zobrazenie.

3. Januárové výpredaje – z pohodlia domova

Výpredaje sú pravdepodobne tým najlepším dôvodom, prečo si obľúbiť január. A vďaka online nákupom ani nie je nutné sa vydávať do zimy a medzi davy ľudí. Tento rok je tým najlepším nákupným pomocníkom monitor s technológiou Ultra Wide Color. Tá vďaka širšiemu gamutu zväčšuje rozsah vnímaných farieb.

S monitormi Ultra Wide Color končí hádanie farieb pri online nakupovaní: ľudia môžu vidieť skutočnú farbu produktu, než kliknú na tlačidlo kúpiť, či už ide o oblečenie alebo novú kuchyňu. Táto technológia funguje skôr než pomocou softvéru prostredníctvom zmien v chémii paneli. K dispozícii je v rôznych veľkostiach s rozlíšením Full HD rozlíšením, alebo 4K s pomerom strán 16:9.

4. Čas na rozmaznávanie sa

Január je v duchu nového začiatku perfektným mesiacom pre starostlivosť o ľudské zdravie a pohodlie. A nemusí ísť len o diétu alebo cvičenie. Môže ísť aj o vylepšenie pohodlia pracovného priestoru. Aby sme šetrili naše oči, je dôležité mať monitor, ktorý minimalizuje záťaž zraku. Technológie zmierňujú potenciálne dlhodobé škodlivé účinky modrého svetla.

Monitory s touto technológiou fungujú tak, že modré svetlo posunú na bezpečnejšie úroveň bez toho, aby to malo vplyv na vernosť farieb alebo jas. Skrátka a dobre, január môže mať mnoho pozitív. Vďaka dokonalému zážitku zo sledovania so živými farbami, parádnym rozlíšením a štýlovým dizajnom utečie čas do jari ako voda!

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno