Domov Novinky Tipy na Vianočné darčeky pre ženu

Tipy na Vianočné darčeky pre ženu

Zdielať

Vianocne_darcekyAj modernú ženu poteší ako darček nejaký technický „gadget“, avšak ženy pri technike vyhľadajú aj farebnú pestrosť. Technika v rukách ženy sa totiž stáva štýlovým módnym doplnkom a ten teda nesmi byť nudný…

Logitech Multimedia Speaker Z50: Zaujímavý vzhľad, malé rozmery, tri farebné variácie a ohromujúci zvuk ponúka malý reproduktor Logitech z50. Napriek malým rozmerom dokáže hudbou zaplniť celú miestnosť, nech už k nemu pripojíte notebooku, tablet, smartphone alebo MP3 prehrávač, či iný zvukový zdroj. Precízne vyladený reproduktor ponúka veľmi bohatý sýty zvuk, ktorý ocení každá milovníčka hudby. Na stole pritom zaberie minimum miesta a určite vám spríjemní prácu nielen v kancelárii, ale kuchyni, či chvíle relaxu v spálni. Odporúčaná cena: 19,99 €.

Vianoce2-01-Z50

Vývoj ceny podľa Heureka.sk:

Graf ceny produktu Logitech Z-50 poskytuje server Heureka.sk

Logitech Washable Keyboard K310: Jediná klávesnica, ktorá miluje kúpeľ. Dokonale „káveodolná“ klávesnica, ktorú môžete nielen obliať, ale aj ponoriť až 30 cm pod vodu a vyčistiť! Nie je žiadnym tajomstvom, že práve klávesnica je jedným z najšpinavších miest vo vašom okolí a preto by ste jej hygiene mali venovať zvýšenú pozornosť. Klávesnice K310 ľahko vysychá vďaka svojej konštrukcii a odtokovým kanálikom. Laserová potlač s UV poťahom zaisťujú, že ani pri častom kúpeli nezmyjete písmenka (potlač kláves). Odporúčaná cena: 39,99 €.

Vianoce2-02-K310

Vývoj ceny podľa Heureka.sk:

Graf ceny produktu Logitech Washable Keyboard K310 poskytuje server Heureka.sk

Logitech Wireless Mouse M325 + Logitech HD Webcam C270: Nielen telefóny a notebooky musia byť krásne. Krásu a farby hľadáme v každom kúsku techniky a výnimkou nie sú ani tak bežné doplnky počítačov ako sú myš alebo webová kamera. K nudnému počítaču si môžete vybrať peknú farebnú myšku, alebo webkameru s pestrofarebným vzorom – dokonca aj s rovnakým motívom pre všetky periférie. Pre kolekciu Logitech „Global Graffiti Collection“ je charakteristický štýlový dizajn plný farieb inšpirovaný komunitami z celého sveta. Toto príslušenstvo sa môže pochváliť farbami a vzormi, v ktorých sa prelínajú globálne trendy a miestne vplyvy a vy si tak môžete vybrať kombináciu, ktorá pred celým svetom vyjadrí vašu jedinečnú osobitosť. Skúste to a zistíte, že ani svet nie je iba čiernobiely! Odporúčaná cena: 29,99 €.

Vianoce2-03-M325

Vývoj ceny podľa Heureka.sk:
– Logitech Wireless Mouse M325

Graf ceny produktu Logitech Wireless Mouse M325 poskytuje server Heureka.sk

-Logitech HD Webcam C270

Graf ceny produktu Logitech HD Webcam C270 poskytuje server Heureka.sk

ADATA DashDrive Choice HC630: Tento len 160 gramov vážiaci módny doplnok s odľahčenou konštrukciou je vítaným spestrením od  fádnych temných farieb, ktoré môžeme bežne vidieť na tomto druhu zariadení. Doplnením pre oči lahodiaci vzhľad je LED indikátor, ktorý signalizuje aktuálny stav prenosu. Disk má rozhranie USB 3.0, čo garantuje vysokú rýchlosť prenosu dát a zároveň je spätne kompatibilný s najrozšírenejším USB 2.0 štandardom. Dostupný je v kapacitách 500 a 750 GB, ale aj s kapacitou 1 terabyte. Úžasný metalický povrch s trblietavými leptanými vzormi odráža jedinečný štýl svojich používateľov. Orientačná cena: cca 74,76 € (kapacita 1 TB).

Vianoce2-04-adataH630

Vývoj ceny podľa Heureka.sk:
– 500 GB model

Graf ceny produktu A-Data HC630 500GB, 2,5″, AHC630-500GU poskytuje server Heureka.sk

– 1 TB model

Graf ceny produktu A-Data HC630 1TB, 2.5″, AHC630-1TU poskytuje server Heureka.sk

ADATA DashDrive Choice UC510: Elegantný maličký digitálny šperk, ktorý sa dá pripnúť  na kľúče. Je stelesnením odolnosti a elegancie v super malom praktickom prevedení  odolnom aj voči vode. Telo disku sa trbliece kovovo a vďaka dizajnu bez krytky odpadá nutnosť nejakú krytku strážiť, aby sa nestratila. Disk má rozhranie USB 2.0, ktoré poskytuje potrebný výkon pre väčšinu z najbežnejších využití ukladania dát aj nároky na rýchlosť ich prenosu. Dostupný je v dvoch farbách a dodáva sa v kapacitách 8, 16 a 32 GB. Orientačná cena: cca 11,95 € (kapacita 16 GB).

Vianoce2-05-ADATAUC510

Vývoj ceny podľa Heureka.sk:
– 8 GB model

Graf ceny produktu A-DATA UC510 8GB poskytuje server Heureka.sk

– 16 GB model

Graf ceny produktu A-DATA UC510 16GB poskytuje server Heureka.sk

– 32 GB model

Graf ceny produktu A-DATA UC510 32GB poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Dataconsult

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno