Domov Novinky Tipy na Vianočné darčeky pre rodinu

Tipy na Vianočné darčeky pre rodinu

Zdielať

Vianocne_darcekyV rodinách je aj zvykom kupovať si aj tzv. „spoločné“ darčeky, nakoľko je predpoklad, že ich budú používať všetci v rodine. Našim tipom na spoločné vianočné darčeky preto sú napríklad…

Logitech Bluetooth Speakers Z600: Elegantný dizajn bezdrôtových reproduktorov Logitech Bluetooth Speakers Z600 dokonale ladí so štíhlym vzhľadom počítačov Mac. Boli navrhnuté tak, aby pripomínali umelecký objekt a využívajú k tomu tvary, materiály a farby, ktoré splynú s modernými obytnými priestormi. Vďaka reproduktorom Z600 môžete bez námahy streamovať hudbu z rôznych audio zdrojov, pretože sa dajú spárovať s niekoľkými  zariadeniami naraz, pričom medzi nimi môžete úplne jednoducho prepínať – stačí na jednom stlačiť pauzu a na ďalšom tlačidlo prehrávania. Poskytujú čistý, bohatý zvuk a keďže záleží na detailoch, veľká pozornosť bola venovaná aj káblom. Sú ploché, aby vždy pekne ležali na stole a nepridával sa k nevzhľadnej spleti iných káblov. Odporúčaná maloobchodná cena: 149 €. Recenziu na produkt nájdete tu.

Vianoce4-01-z600

Logitech Z-600 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Kingston MobileLite Wireless: Pamäťový asistent pre celú rodinu – aj takto by sme mohli nazvať bezdrôtovú čítačku pamäťových kariet, ku ktorej môžete pripájať vaše chytré telefóny alebo tablety cez bezdrôtové rozhranie Wi-Fi a s pomocou aplikácie pre Apple iOS, či Android, načítať a zdieľať dáta pokojne aj medzi niekoľkými zariadeniami naraz. MobileLite Wireless zároveň poslúži aj ako núdzová nabíjačka, pretože má funkciu power banky. Orientačná maloobchodná cena: cca 49 €.

Vianoce4-02-kingston mobile

Vývoj ceny podľa Heureka.sk:

Graf ceny produktu Kingston MLW221 poskytuje server Heureka.sk

Thermoveral duo scan – meranie rýchlosťou 37,5°C za sekundu: Ak máte v rodine malé deti a chcete pomôcť mamičke všetko zvládnuť, máme pre vás tip. Prechladnutie, či nebodaj iné boliestky sa nevyhýbajú ani najmenším a ich rodičom pripravia mnohé bezsenné noci. Také chvíle odľahčí aj rýchle a bezproblémové meranie teploty. Žiadne rektálne merania, privreté podpazušie a minúty čakania ako to poznáte z minulosti. Infračervený teplomer dokáže zmerať  telesnú teplotu behom 3 sekúnd po priložení na čelo alebo spánok a za sekundu po vložení do ucha. Rýchlosť iste oceníte aj pri neposedných deťoch a netrpezlivých starých rodičoch.  Ovládanie jediným tlačidlom, pamäť na hodnotu posledného merania a batéria na  1000 meraní. Dúfajme, že ich nikdy toľko ale potrebovať nebudete. Teplomery tohto typu nájdete už bežne v lekárňach, v obchodoch a aj v internetových e-shopoch. Odporúčaná maloobchodná cena: 36,30 €.

Vianoce4-03-termoval

Logitech Wireless Touch Keyboard K400: Vhodným rodinným darčekom môže byť aj klávesnica, ale nie len taká hocijaká! Model Logitech K400 má priamo v klávesnici integrovaný aj touchpad, ktorý poslúži ako plnohodnotná náhrada myši. Klávesnicu môžete pripojiť do obývačkového HTPC, hernej konzoly alebo aj priamo do viacerých modelov SmartTV, kde poslúži ako bezdrôtový ovládač pri prezeraní webových stránok, vybavovaní e-mailov a aplikácií priamo v televízore. Na výber je dokonca už v dvoch farbách (čiernej a bielej – čo sa vám viac hodí do interiéru). Klávesnica má bezdrôtový dosah 10 metrov, batérie vydržia jeden rok a komunikuje prostredníctvom miniatúrneho USB nano prijímaču s technológiou Unifying, na ktorý môžete v prípade potreby pripárovať ďalšie zariadenia. Odporúčaná maloobchodná cena: 49,99 €. Recenziu na produkt nájdete tu.

Vianoce4-04-K400

Vývoj ceny podľa Heureka.sk:

Graf ceny produktu Logitech Wireless Touch Keyboard K400 poskytuje server Heureka.sk

ADATA DashDrive Air AE800: Bezdrôtový pevný disk s kapacitou 500 GB pripojiteľný k rôznym typom mobilných zariadení, ktorý zároveň slúži aj ako power banka a aj ako bezdrôtový hotspot  poteší všetkých používateľov inteligentných telefónov a tabletov. AE800 ponúka až 500 GB dátové úložisko, ktoré môžete  zdieľať s mobilnými zariadeniami s operačným systémom  Apple iOS alebo Android pomocou  bezplatnej mobilnej aplikácie  DashDrive Air Elite App.  Počítače a notebooky môžu dáta jednoducho, rýchlo a bezpečne čítať alebo zapisovať prostredníctvom rozhrania wi-fi, ale aj pomocou dátového USB káblu. V bezdrôtovom režime môžu video s rozlíšením 1080p súčasne zdieľať až 3 používatelia, pri  720p videu ich môže byť naraz až 5, takže je ideálnym spoločníkom napr. na cesty autom, kde môžu deti na zadných sedadlách na tabletoch sledovať rozprávky, manželka vedľa vás nejaký film a vy sa môžete spokojne venovať šoférovaniu. Jednou z najužitočnejších vlastností je však power banka – batéria  s kapacitou 5200 mAh pre nabíjanie mobilných telefónov a tabletov. Orientačná maloobchodná cena: cca 110 €.

Vianoce4-05-Adata-AE800

Vývoj ceny podľa Heureka.sk:

( nie je dostupný )

Kávovar Nescafé Dolce Gusto MiniMe: Najnovší automatický model, ktorý sa vďaka svojim rozmerom vojde aj do tej najmenšej kuchyne. Kávovar MiniMe je určený najmä pre mladých ľudí, ktorí si zariaďujú svoje prvé bývanie. Cieľom je ponúknuť kvalitný produkt s moderným dizajnom za dostupnú cenu a uľahčiť im tak cestu ku kvalitnej káve. A ak máte v rodine deti, v ponuke sú aj čokoládové nápoje alebo skvelý čaj. Odporúčaná maloobchodná cena: cca 99,90 €.

Vianoce4-06-dolcegusto

Vývoj ceny podľa Heureka.sk:

Graf ceny produktu Krups KP 1201 CS poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Krups KP 1205 CS poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Dataconsult

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno