Domov Novinky Tipy na Vianočné darčeky pre muža

Tipy na Vianočné darčeky pre muža

Zdielať

Vianocne_darcekyVianoce sa nezadržateľne blížia. Ak ešte nemáte vybratý žiadny darček, nechajte sa inšpirovať niektorým z našich vianočných tipov. Pre jednoduchšiu orientáciu sme ich rozdelili do niekoľkých skupín podľa toho, koho by ste nimi mohli obdarovať. Ako prvé vám predstavíme tipy na darčeky pre mužov…

Moderní muži majú veľmi radi rôzne technické „vychytávky“ a preto pri hľadaní toho správneho vianočného darčeku určite nič nepokazíte niektorým z nasledujúcich „gadgetov“

Logitech Ultrathin Keyboard Cover for iPad/iPad mini: Ideálny spoločník pre váš iPad, s ktorým ho premeníte na malý notebook. Štýlový ultratenký hliníkový kryt displeja pôsobí skvele a tvorí s vaším tabletom nerozlučný celok, najmä pre komfortné písanie. Obal pracuje na princípe Smart Cover, takže sa ľahko pripne pomocou magnetov a pri funkcii krytu automaticky zapína a vypína iPad. Odporúčaná maloobchodná cena: 99,99 € (iPad) alebo 79,99 € (iPad mini).

Vianoce-01-ultrathin kb

Vývoj ceny podľa Heureka.sk:

( nie je dostupný )

Logitech Bluetooth Illuminated Keyboard K810: Táto klávesnica je stvorená presne pre dnešnú dobu. Obsahuje totiž technológiu Easy-Switch, pomocou ktorej môžete jednu klávesnicu používať až s troma zariadeniami. Cez bezdrôtové rozhranie Bluetooth ju hravo pripojíte k PC a tabletom so systémom Windows 8, ku počítačom s Mac OS X, a rovnako jednoducho ju spárujete aj s tabletmi Apple iPad a iPhone alebo smartfónmi a tabletmi so systémom Android. Je bezdrôtová a má inteligentné podsvietenie kláves, ktoré sa vypína keď ju nepoužívate a zapína okamžite, keď sa prsty priblížia ku klávesom. Vďaka tomu na jedno nabitie vydrží naozaj rekordne dlho. Špičkový moderný dizajn  vytvára kombinácia brúseného kovu a vysokoleštených čiernych plastov kláves. Odporúčaná maloobchodná cena: 99,99 €. Recenziu na produkt nájdete tu.

Vianoce-02-K810

Vývoj ceny podľa Heureka.sk:

Graf ceny produktu Logitech Bluetooth Illuminated Keyboard K810 poskytuje server Heureka.sk

Logitech Ultrathin Touch Mouse T630/T631: Žijeme v dobe krásnych štíhlych ultrabookov a konvertibilných notebookov s operačným systémom Windows 8, no a práve pre ich majiteľov je určená aj ultra prenosná dotyková myška Logitech Ultrathin Touch Mouse. Svojim štíhlym dizajnom dokonale ladí so vzhľadom dnešných notebookov. Myš využíva na komunikáciu rozhranie Bluetooth s technológiou Logitech Easy-Switch, takže sa môže ľahko spárovať s vašim notebookom, počítačom alebo tabletom a prepínať medzi nimi jediným prepínačom. Myš sa dobíja cez rozhranie USB, pričom stačí jediná minúta, aby ste mohli s myšou pracovať celú ďalšiu hodinu. K dispozícii je v dvoch farbách– čierna T630 pre systémy s Windows a biela T631 pre počítače Mac. Odporúčaná maloobchodná cena: 69,99 €.

Vianoce-03-T630

Vývoj ceny podľa Heureka.sk:
– Model pre Windows

Graf ceny produktu Logitech UltraThin Touch Mouse T630 poskytuje server Heureka.sk

– Model pre MAC OS X

Graf ceny produktu Logitech Ultrathin Touch Mouse For Mac T631 poskytuje server Heureka.sk

ADATA DashDrive Elite UE700: Prichádza v tom správnom čase. Od USB diskov sa očakáva, že budú slúžiť na ukladanie a prehrávanie osobného multimediálneho obsahu vo vyššej kvalite a s väčším objemom súborov než doposiaľ. Disk preto naplno využíva väčšiu šírku prenosového pásma rozhrania USB 3.0 a dosahuje rýchlosti prenosu dát až 200 MB/s pri čítaní a 100 MB/s počas zápisu, čím prekonáva drvivú väčšinu flash diskov na súčasnom trhu. Disk je k dispozícii v kapacitách od 16 GB do 128 GB a vo svojej najvyššej verzii je vôbec najtenším 128 GB USB Flash diskom na svete. Pridanou hodnotou je bezplatný softvér spoločnosti ADATA. Disk UE700 je navyše chránený doživotnou zárukou. Orientačná maloobchodná cena: cca 20 € (16 GB) alebo cca 108 € (128 GB).

Vianoce-04-adata-ue700

Vývoj ceny podľa Heureka.sk:
– 16 GB model

Graf ceny produktu A-Data UE700 16GB poskytuje server Heureka.sk

– 32 GB model

Graf ceny produktu A-Data UE700 32GB poskytuje server Heureka.sk

– 64 GB model

Graf ceny produktu A-Data UE700 64GB poskytuje server Heureka.sk

Apple iPad mini: Je malý, ale o nič neprichádzate pretože jeho 7,9-palcový displej prináša porovnateľný zážitok ako veľký iPad, dokonca už aj s displejom Retina. Môžete zobraziť webstránky v prehliadači Safari, prezerať si svoje fotky a videá v jasných detailoch a vďaka FaceTime hovorom môžete byť neustále v kontakte s rodinou a priateľmi. Displej iPadu mini využíva rovnakú technológiu LED podsvietenia akú používa iPad, aby na každom milimetri mohol poskytovať nádherný obraz. A aj jeho veľkosť je ideálna pre prácu so stotisícami aplikácií vytvorenými pôvodne pre iPad. Dá sa však držať pri používaní len v jednej ruke. Orientačná maloobchodná cena: 329 € (16 GB Wi-Fi) / 399€ (s Retina displejom).

Vianoce-05-iPadmini

Vývoj ceny podľa Heureka.sk:
– 16 GB model, Wi-Fi, biely

Graf ceny produktu Apple iPad Mini 16GB WiFi md531sl/a poskytuje server Heureka.sk

– 16 GB model, Wi-Fi, čierny

Graf ceny produktu Apple iPad Mini 16GB WiFi md528sl/a poskytuje server Heureka.sk

– 16 GB model, Wi-Fi + 3G, biely

Graf ceny produktu Apple iPad Mini 16GB WiFi 3G md543sl/a poskytuje server Heureka.sk

– 16 GB model, Wi-Fi + 3G, čierny

Graf ceny produktu Apple iPad Mini 16GB WiFi 3G md540sl/a poskytuje server Heureka.sk

– 32 GB model, Wi-Fi, biely

Graf ceny produktu Apple iPad Mini 32GB WiFi md532sl/a poskytuje server Heureka.sk

– 32 GB model, Wi-Fi, čierny

Graf ceny produktu Apple iPad Mini 32GB WiFi md529sl/a poskytuje server Heureka.sk

– 32 GB model, Wi-Fi + 3G, biely

Graf ceny produktu Apple iPad Mini 32GB WiFi 3G md544sl/a poskytuje server Heureka.sk

– 32 GB model, Wi-Fi + 3G, čierny

Graf ceny produktu Apple iPad Mini 32GB WiFi 3G md541sl/a poskytuje server Heureka.sk

– 64 GB model, Wi-Fi, biely

Graf ceny produktu Apple iPad Mini 64GB WiFi md533sl/a poskytuje server Heureka.sk

– 64 GB model, Wi-Fi, čierny

Graf ceny produktu Apple iPad Mini 64GB WiFi md530sl/a poskytuje server Heureka.sk

– 64 GB model, Wi-Fi + 3G, biely

Graf ceny produktu Apple iPad Mini 64GB WiFi 3G md545sl/a poskytuje server Heureka.sk

– 64 GB model, Wi-Fi + 3G, čierny

Graf ceny produktu Apple iPad Mini 64GB WiFi 3G md542sl/a poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Dataconsult

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno