Domov Novinky Tipy na Vianočné darčeky od spoločnosti Prestigio

Tipy na Vianočné darčeky od spoločnosti Prestigio

Zdielať

Vianocne_darcekySpoločnosť Prestigio bola založená v roku 2002 a patrí pod skupinu ASBIS Enterprise Plc. Portfólio zahŕňa šesť produktových radov zo segmentu spotrebnej elektroniky: tablety, GPS navigátory, DVR do automobilov, prenosné úložné zariadenia, čítačky elektronických kníh, 7príslušenstvo a telefóny7 – inteligentné telefóny so systémom Android.

Prestigio MultiPad 4 Quantum 7.85

Ak hľadáte tablet so super tenkým dizajnom a dobrým výkonom, MultiPad 4 Quantum 7.85 je pre vás to pravé. Model vyniká atraktívnym spracovaním – zadná strana je celá z čierneho hliníka a hrúbka tabletu nepresahuje 9 mm. MultiPad poháňa štvorjadrový procesor s taktom 1,6 GHz, ktorý zaručí rýchle a plynulé odozvy. Oceníte aj kvalitný displej s IPS technológiou a rozlíšením 1024 x 768 pixlov , ktorý poskytne skvelý zážitok pri pozeraní videí, fotografii či hraní hier. Štýlový tablet prekvapí nielen kvalitným spracovaním, ale aj nízkou cenou. Odporúčaná cena je 154 eur.

multipad4_quantum7.85

Vývoj ceny podľa Heureka.sk:

Graf ceny produktu Prestigio MultiPad PMP5785C poskytuje server Heureka.sk

Prestigio MultiPhone 5450 DUO

Štýlový smartfón so 4,5 palcovým displejom stelesňuje dokonalý pomer ceny a výkonu, pričom poteší najmä mladých ľudí. V balení nájdu až štyri kryty v rôznych farebných prevedeniach, vďaka čomu môžu rýchlo a kedykoľvek zmeniť vzhľad svojho telefónu. Každý, kto chce mať pod kontrolou poplatky za mobilnú komunikáciu, či už doma alebo v zahraničí, zase ocení jeho duálnosť. Stačí, ak do telefónu vložíte SIM karty dvoch operátorov s najvýhodnejšou ponukou a úspora financií je zaručená. Kamera s rozlíšením 5,0 Mpx a automatickým zaostrovaním zachytí všetky dôležité momenty, a tak vám tento smartfón bude skvelým spoločníkom v každej situácii. Odporúčaná cena je 150 eur.

Multiphone 5044

Vývoj ceny podľa Heureka.sk:

Graf ceny produktu Prestigio Multiphone 5450 DUO poskytuje server Heureka.sk

Prestigio MultiPhone 5044 DUO

Veľký displej na smartfóne sa stáva hitom! MultiPhone 5044 DUO však zaujme nielen 5-palcovou uhlopriečkou a slim dizajnom, ale aj skvelým výkonom. Nepohrdne ním ani náročnejší užívateľ, ktorý preferuje rýchly mobil s kvalitným procesorom a množstvom funkcií. Vďaka operačnému systému Android 4.2 si môže stiahnuť tisíce aplikácií – na šport, zábavu aj učenie. S 8 Mpx fotoaparátom zachytí všetky dôležité momentky a nesklame ho ani displej s rozlíšením 720 x 1280 pixlov, ktorý prináša skvelú grafickú kvalitu a užívateľský komfort. Odporúčaná cena je 249 eur.

multiphone5450

Vývoj ceny podľa Heureka.sk:

Graf ceny produktu Prestigio Multiphone 5044 DUO poskytuje server Heureka.sk

Prestigio Nobile PER3464B

Vďaka elektronickej čítačke Prestigio Nobile PER3464B, do ktorej sa zmestia tisícky kníh, už nemusíte robiť kompromisy medzi obľúbenými autormi. Celú knižnicu máte doslova vo vrecku, navyše, knihy v elektronickej podobe sú spravidla lacnejšie, takže v konečnom dôsledku šetríte aj peniaze. Čítačka používa technológiu elektronického atramentu (e-ink), ktorý zobrazuje text na displeji tak, ako keby ste čítali z klasického papiera. Vysokokvalitný e-ink displej nenamáha oči a zaručí vám dobrý kontrast aj pri opaľovaní na prudkom slnku. Neoceniteľnou výhodou je prispôsobenie veľkosti písma. Text na čítačke sa dá veľmi ľahko zmenšovať a zväčšovať podľa toho, ako si to vyžaduje váš zrak. Komfort umocňuje supertenký dizajn, 6-palcový displej a nízka hmotnosť, ktorá nezaťaží ani dámsku kabelku. Okrem pohodlia pri čítaní oceníte aj možnosť prehrávania obľúbenej hudby. Odporúčaná cena: 75 eur.

Prestigio Nobile

Vývoj ceny podľa Heureka.sk:

Graf ceny produktu Prestigio Nobile PER3464B poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Prestigio

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno