Domov Novinky Tipy a triky: Predstavujeme nové herné kreslo pre hráčov

Tipy a triky: Predstavujeme nové herné kreslo pre hráčov

Zdielať

Pre používateľov, ktorí majú radi RGB podsvietenie je rozhodne zaujímavé novopredstavené herné kreslo od spoločnosti Genesis, model Trit 600, ktoré ponúka zaujímavý dizajn.

Pripomeňme, že Trit 600 je robustnejšie a odolnejšie než nedávno predstavený model Trit 500. RGB podsvietenie je možné ovládať a voliť z množstva farebných kombinácií, meniacich sa efektov a úrovní jasu. Moderný dizajn kresla je doplnený prvkami v efektnom karbónovom dekoratívnom vzore. Herné kreslo je robustnejšie a odolnejšie, než jeho predchodca. Má väčšiu nosnosť, zvládne záťaž až 150 kg a má okrem iného väčší priemer nylonových koliesok (60 mm), ktoré zabezpečujú pohodlný a plynulý pohyb. Efektné a neprehliadnuteľné RGB podsvietenie kresla je napájané externou powerbankou, pre ktorú je vyčlenené vrecko na spodnej časti sedadla. Kreslo sa tak zaobíde bez káblov napájania. Treba však dodať, že powerbanka nie je súčasťou dodávky.

Konštrukcia kresla a jeho funkcie sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálne pohodlie aj pri dlhodobom hraní hier. Kreslo je plne variabilné, ponúka výškovo nastaviteľné sedadlo aj lakťové opierky, hojdacia funkcia prináša odpočinok a priedušná tkanina čalúnenia chrbtovej opierky zabezpečuje odvod tepla. Herné kreslo má hlavový aj bedrový vankúš. Poteší taktiež pevná kovová konštrukcia, použité materiály a čalúnenie. Herné kreslo Genesis Trit 600 je dostupné za 230 eur vrátane DPH.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno