Domov Novinky Tipy a triky: Notebook pod stromček

Tipy a triky: Notebook pod stromček

Zdielať

Notebooky a tablety čoraz častejšie plnia funkciu módneho doplnku. Treba si však správne vybrať, aby vystihli osobitosť a potreby majiteľa alebo majiteľky. „Vianočným trhákom“ budú jednoznačne moderné zariadenia so systémom Microsoft Windows 10, ktoré spĺňajú nároky na dizajn aj výkon. Vybrali sme tie najzaujímavejšie.

acer-switch-12-alpha-01

Multifunkčné dotykové zariadenie Acer Switch 12 Alpha kombinuje výdrž a mobilitu. Je vybavené nastaviteľným vyklápacím stojanom. Ponúka tak možnosť plnohodnotnej práce na tablete aj notebooku.

acer-switch-12-alpha-02

Jedinečná je aj funkcia digitálneho pera, ktorá umožňuje premeniť displej na skicár či poznámkový blok. Vďaka prenosnej konštrukcii, nastaviteľnej obrazovke a plnohodnotnej klávesnici je vhodným zariadením aj na cestách, cena je od 1050 eur.

asus-zenbook-flip-ux360ca-01

Štýlový a dômyselne prepracovaný dotykový ZenBook Flip UX360 má hrúbku iba 13,9 mm a hmotnosť 1,3 kg. Vyrobený je z odolného brúseného hliníku, vďaka čomu je ľahký a pritom vysoko odolný.

asus-zenbook-flip-ux360ca-02

Vybavený je batériou s vysokou kapacitou, poteší otváranie a zatváranie displeja v rozsahu 360°. Toto je ideálny spoločník pre všetkých, ktorí sú často na cestách, v predaji je od 900 eur.

dell-inspiron-13z-touch-01

Nový notebook Dell Inspiron 13z Touch kombinuje výkon notebooku a univerzálnosť tabletu so zabudovaným stylusom, ktorým si môžete rýchlo zaznamenávať nápady a rovnako kresliť priamo na obrazovku. Model je v predaji od 770 eur.

dell-xps-13-01

Veľká obrazovka, malý notebook, to je Dell XPS 13, ktorý zaujme na prvý pohľad. Displej s uhlopriečkou 13“ nemá takmer žiadne okraje, je premyslene zasadený do šasi s veľkosťou 11“ notebooku. Notebook je tenký a ľahký (hmotnosť 1,26 kg), ľahko sa vojde do kabelky a ponúka komfort aj pri cestovaní.

hp-spectre-x360-01

Luxusný dizajn a všestrannosť tenkého profilu modelu HP Spectre x360 z brúseného hliníka vzbudí pozornosť všade, kam s ním prídete. Prehliadanie fotografií a videí je k dispozícii z akéhokoľvek uhla, poteší aj zvuk z reproduktorov Bang&Olufsen.

lenovo-yoga-510-01

Notebook Lenovo Yoga 510 používateľov oslobodí od napájacieho káblu. Vďaka ohybnému telu ho možno používať v režime klasického notebooku, stojanu alebo dotykového tabletu. Veľkú uhlopriečku ocenia používatelia, ktorí potrebujú dostatočný komfort pri práci.

lenovo-yoga-900-01

Posledný tip medzi modelmi je Lenovo Yoga 900. Ide o adaptabilný 13,3“ dotykový notebook pre náročných, kde dotykové ovládanie uľahčuje prehliadanie webových stránok, hodí sa aj na sledovanie filmov či základné úpravy fotografií. Dostupný je za cenu od 1250 eur.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno