Domov Nezaradené Tipy a triky: Bluetooth reproduktory pre domácnosť

Tipy a triky: Bluetooth reproduktory pre domácnosť

Zdielať

Chcete za rozumnú cenu vyriešiť ozvučenie obývačky alebo izby? Poradíme, ako na to, pričom základom budú najmä Bluetooth reproduktory.

Bluetooth reproduktorov sa báť nemusíte. Ide o zaujímavé riešenie na dobrej úrovni ceny a výkonu. Zaujímavý najmä pre teenagerov je Sounder 2, vhodný do detskej izby, ktorý ponúkne 360° zvuk a certifikáciu odolnosti voči prachu a vode na úrovni IP67. Poteší výkon 30W, podpora True Wireless Stereo a režim Super Bass zosilňujúci basy alebo 3D Sound pre trojrozmerný priestorový zvuk. Vďaka Bluetooth 5.0 sa reprák bezdrôtovo pripojí k telefónu na vzdialenosť do 18 metrov.

Medzi modely, ktoré dobre vyzerajú a hrajú napríklad modely Lamax Flow 1 a Soul 1, ktoré kombinujú drevený dekor s čiernym kovovým výpletom (Flow 1), respektíve priamo odhalenými meničmi (Soul 1). Obe zariadenia ponúkajú možnosť dokúpiť druhý kus a použiť funkciu True Wireless Stereo (TWS) tak, že oba rovnaké reproduktory budú fungovať ako stereo dvojica. Oba sú prenosné, ich batéria vydrží na jedno nabitie 12 hodín. Reproduktory podporujú bezdrôtový štandard Bluetooth 4.2, čo znamená dosah z mobilu do 10 metrov. Majú tiež funkciu handsfree pre možnosť telefonovania priamo cez reproduktory.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno