Domov Novinky Tip: 31,5” zakrivený Quad HD monitor pre hráčov

Tip: 31,5” zakrivený Quad HD monitor pre hráčov

Zdielať

Spoločnosť AOC predstavuje nový zakrivený herný monitor G1 CQ32G1 s Quad HD rozlíšením (2560×1440px), 144 Hz obnovovacou frekvenciou, dobou odozvy 1 ms a podporou AMD FreeSync.

Je zameraný predovšetkým na bežné hráča, ktorí ocení kvalitný obraz. Monitor ponúka Quad HD rozlíšenie na veľkom zakrivenom (1800R) paneli. Nový monitor bude v Európe dostupný v priebehu februára za odporúčanú koncovú cenu 399 eur. Monitor má 31,5” a ponúka VA panel, ktorý dopĺňa tenký rámček vhodný aj pre tzv. viacmonitorové riešenie. Estetickosť dopĺňa kombinácia čiernej a červenej farby spolu s nastaviteľným náklonom. Herný zážitok dopĺňa podpora technológie AMD FreeSync pre hranie bez trhania a sekania.

Poteší, že monitor má statický kontrast 3000:1 a 124% pokrytie sRGB farebného poľa. Pokiaľ ide o pozorovacie uhly, tak VA panel má podobne ako IPS panely široké pozorovacie uhly 178°/178°. Portová výbava monitora potom ponúka dva HDMI 1.4 porty a Display Port 1.2. Poteší tiež prítomnosť technológie AOC Flicker-Free a LowBlue módu pre zníženie únavy očí. Pre lepšie rozlišovanie nepriateľov môžu hráči, vďaka AOC Game Color, meniť úroveň šedej v rozmedzí 20 úrovní. Navyše, pre lepšie mierenie, je k dispozícii AOC Dial Point (zameriavací kríž na monitore).

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno