Domov Novinky ThinkPad Tablet 8 ponúka technológiu pre profesionálov

ThinkPad Tablet 8 ponúka technológiu pre profesionálov

Zdielať

Lenovo ThinkPad Tablet 01Spoločnosť Lenovo prináša na slovenský trh tablet ThinkPad 8, ďalší prírastok v profesionálnej rodine Think. Svojím PC výkonom je pripravený poskytnúť biznis používateľom efektívny pracovný výkon kdekoľvek a kedykoľvek. Výborný 8,3’’ Full HD displej, dlhšia životnosť batérie, multimediálne vybavenie, to všetko zabalené v ľahkom, tenkom a štýlovom tablete s inovatívnym Quick shot krytom.

Praktickosť tabletu ThinkPad 8 pri práci na cestách, predurčuje osem hodinová výdrž batérie a hmotnosť zariadenia menej ako pol kilogramu. Kvalitný 8,3’’ širokouhlý displej s povrchovou úpravou znižujúcou znečistenie, s pomerom strán 16:10 a s Full HD rozlíšením 1920×1200 pixelov, poskytuje v porovnaní s tabletmi tejto veľkostnej triedy o 25 percent väčšiu zobrazovaciu plochu.

Určite zaujmú sýte farby kvalitného obrazu a 180 stupňové pozorovacie uhly zabezpečené technológiou IPS. Takisto dobrý kontrast a zvýšená svietivosť 370 nit poskytujú možnosť pohodlnej práce v exteriéroch. Efektívnosť využitia znásobuje aj bezprostredná pripravenosť pre prácu, ktorá je samozrejmosťou, či už spustením aplikácií pre systém Windows 8 optimalizovaných pre dotykové zariadenie, ako aj aktivácia bežného softvéru.

Lenovo ThinkPad Tablet 02

V oblasti konektivity podporuje ThinkPad 8 Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 4.0 či voliteľne globálnu podporu 3G sietí. Zároveň disponuje možnosťou jednoduchého pripojenia k televízoru s HD rozlíšením, alebo inému zobrazovaciemu zariadeniu prostredníctvom portu s výstupom micro HDMI.

Pohodlné prezeranie prezentácií umožní aplikácia Lenovo Quick Cast 2.0, pre video v HD rozlíšení je pripravená aplikácia Lenovo Quick Dispaly 2.0. Predná kamera s rozlíšením 2 MPx prináša čistý obraz pre video konferencie, podporu digitálnych mikrofónov dual – array, s funkciou redukcie šumu a tiež optimalizáciou pre VoIP. Zadná kamera s rozlíšením 8 MPx s automatickým zaostrovaním, bleskom a nahrávaním videa, znásobuje praktickosť tohoto profesionálneho zariadenia.

Lenovo ThinkPad Tablet 03

Pre využitie funkcie Quickshot stačí len jednoducho odkryť klapku objektívu, čo naštartuje automatické použitie tabletu pre rýchle snímanie. Pri sklopení poskytuje kryt svoje využitie aj ako stojan a v režime stan je ideálny na prezentovanie okolo sediacemu publiku.

Výnimočný výkon zabezpečený štvorjadrovým procesorom Intel Atom Z3770 (Bay Trail) s frekvenciou 2,4 GHz, úložný priestor až 128 GB, microUSB 3.0 port a overené bezpečnostné vlastnosti v jednoduchšom a čistejšom dizajnovom prevedení, doplnené vylepšenými prvkami, sú tými správnymi argumentmi pre výber ThinkPad 8 na prácu aj zábavu na cestách. ThinkPad 8 je na slovenskom trhu k dispozícii v cene od 455 eur s DPH.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Lenovo ThinkPad 8 20BQ000KXS poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Lenovo

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno