Domov Novinky Thermaltake uvádza bielu myš VOLOS pre MMORPG

Thermaltake uvádza bielu myš VOLOS pre MMORPG

Zdielať

Thermaltake_VOLOS_MMORPG_01Spoločnosť Thermaltake a pravdepodobne aj skupina osemročných školáčok, prichádza na trh s bielou verziou hernej myši TteSPORTS VOLOS, ktorá je určená predovšetkým pre hry typu MMORPG či MOBA (Multiplayer Online Battle Arena). Jej dizajn je skutočne osobitý.

Táto myš nám ponúkne celkom 14 tlačidiel a tiež štyri “zóny s podsvietením”, ktorú si budeme môcť ľubovoľne nastaviť. Pravdepodobne pôjde o koliesko, ľavé tlačidlo, vrchné biele tlačidlo (prepínač profilov) a logo.

Thermaltake_VOLOS_MMORPG_02

Myš je vybavená prídavnými tlačidlami predovšetkým na bokoch, pričom tá čierna sú pripravená pre tretí článok palca a malíček, čo zvyčajne nebýva zárukou pohodlia a jednoduchého použitia. Naopak štyri farebné tlačidlá na ľavom boku sú umiestnené celkom dobre.

Thermaltake_VOLOS_MMORPG_03

Naspodku nájdeme tiež tlačidlo, ktorým môžeme deaktivovať všetky makro tlačidlá a pomocou kolieska zase budeme môcť jemne upravovať rozlíšenie senzora v krokoch 2 – 5 dpi, čo znázorní jeho postupne meniace sa farba. Pre profily je tu pripravené 512 kB pamäte, avšak podrobnosti o laserovom senzora, čiže ani jeho rozlíšenie, výrobca neuvádza. Uvádza však cenu a dostupnosť – 70 USD a koniec októbra celosvetovo.

Zdroj: Tlačová správa Thermaltake

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno