Domov Novinky Thermaltake rozširuje ponuku skríň Urban Series

Thermaltake rozširuje ponuku skríň Urban Series

Zdielať

Thermaltake Urban Series 01Spoločnosť Thermaltake si pripravila nové skrine Urban T21 a Urban T31 typu Middle Tower, ktoré sa radia medzi lacnejšie skrine, aj keď sa snažia vyzerať ako drahšie modely vybavené hliníkovým predným panelom. Thermaltake hovorí o “aluminium finish” a “metal brushed front door”, čo ale neznamená, že skutočne použil hliník, takže nás v popise skríň málinko uvádza do omylu. Znamená to len že predný panel pripomína brúsený a eloxovaný hliník a v skutočnosti je nespíš plastový.

Model Urban T21 je s cenou 69 USD lacnejšie z oboch skríň, avšak svojím vzhľadom sa od T31 moc nelíši. Ponúkne nám tri mechanikové pozície a šesť diskových v jednoduchej šachte, malé okienko na bočnej ventilátorovou pozíciou a na vrchnom paneli potom dva porty USB 3.0 vedľa dvojice audio.

Thermaltake Urban Series 02

O chladenie sa postarajú dva predinštalované 120 mm ventilátory vpredu a vzadu, podporované sú pochopiteľne základné dosky ATX, vodné chladiče a tiež je tu možnosť pretiahnutie káblov za tray základnej dosky. Viac sa o tejto skrini dozviete na stránkach výrobcu.

Thermaltake Urban Series 03

Thermaltake Urban T31 s cenou 89 USD prichádza v dvoch verziách – s oknom a bez okna v ľavej bočnici. Miesto má tiež pre tri mechaniky a šesť diskov, avšak v trochu inak spracované diskové šachte, ktorá je rozdelená na dve časti otočené o 90°, v ktorých sú umiestnené plastové šuplíky.

Thermaltake Urban Series 04

Vrchná časť s I/O portami nesie okrem dvoch USB 3.0 tiež dva USB 2.0 a audio a hore je tiež namontovaná dokovacia stanica pre 3,5″alebo 2,5″ zariadenie s funkciou Hot Swap. Potom tu máme tiež dva ventilátory veľkosti 120 mm v základnej výbave a aj ďalšie možnosti zostávajú rovnaké. Hlavné rozdiely medzi skriňami teda sú v bočnom paneli a oknu, spracovanie prednej šachty a ponuke výbavy.

Zdroj: Tlačová správa Thermaltake

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno