Domov Novinky Tesoro odhaľuje hernú mechanickú klávesnicu Excalibur RGB

Tesoro odhaľuje hernú mechanickú klávesnicu Excalibur RGB

Zdielať

Tesoro Excalibur RGB 01Tesoro odhaľuje novú hernú mechanickú klávesnicu Excalibur RGB. Ponúka podsvietenie 16,8 miliónmi farieb, robustný dizajn, kvalitné mechanické spínače s životnosťou až 60 miliónov stlačení a funkciu plného N-Key Rollover. Klávesnica s priamymi líniami a robustným dizajnom, pomenovaná po legendárnom meči kráľa Artuša poskytuje klasické rozloženie kláves.

Každé tlačidlo je podsvietené vlastnou LED diódou pre docielenie čo najvyššej rovnomernosti. Excalibur RGB umožňuje výber zo širokej škály 16,8 milióna farieb a mnohých úrovní a typu podsvietenie zahŕňajúcich intenzitu, automatickú zmenu farby, funkciu stmievania, alebo 2 herné režimy podsvietenia iba herných kláves WSAD apod.

V klávesnici sú použité kvalitné mechanické spínače Cherry MX v prevedení Black, Blue, Brown a Red zaisťujúce dlhú životnosť až 60 miliónov stlačení klávesov. Výhodou klávesnice je tiež funkcia plného N-Key Rollover (NKRO) zabraňujúci falošné detekciu stisku a registrujúce všetky stlačeniu pri viacerých zmáčknutých klávesoch naraz.

Tesoro Excalibur RGB 02

Integrovaná pamäť 512 kB a užívateľsky prívetivé prostredie klávesnica prináša možnosť nastavenia vlastných makier bez použitia externého softvéru, ktorý môže byť na turnajoch zakázaný. Každá klávesa môže byť prestavená podľa vlastných preferencií v 5 ľahko prepínateľných profiloch. Celkom je k dispozícii 300 klávesov a 2000 stlačení makro tlačidiel na jeden profil.

Tesoro Excalibur RGB 03

Herné mechanickú klávesnicu Tesoro Excalibur RGB je možné objednávať už teraz na zahraničných trhoch za odporúčanú koncovú cenu 119 dolárov alebo 109 eur s plánovaným termínom dodávky koncom tohto roka. V Českej republike a na Slovenskom bude k dispozícii v priebehu februára 2015.

Zdroj: Tlačová správa Tesoro

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno