Domov Novinky Tesco predstavil vlastný 7 palcový tablet

Tesco predstavil vlastný 7 palcový tablet

Zdielať

tescotabletAnglický obchodný reťazec Tesco predstavil vlastný 7 palcový tablet. Aké sú jeho parametre a aká je jeho cena sa dočítate v tomto článku.

Hudl ako nazvalo Tesco tento svoj prvý tablet, ponúka tieto parametre: štvorjadrový procesor z taktom 1,5 GHz, už spomínaný 7 palcový displej HD s rozlíšením 1440×900 pixelov. Čo sa týka vnútornej pamäte, tá má veľkosť 16 GB a podporuje microSD karty do veľkosti 32 GB. Údajná výdrž batérie má byť až do 9 hodín. Potešením môže byť operačný systém Anroid 4.2.2 Jelly Bean, ale nieje známe či to bude čistý android, alebo bude nejako upravený. Okrem toho tiež obsahuje microHDMI, Bluetooth a dvojpásmovú Wi-Fi.

Príde v 4 farbách – v čiernej, modrej, červenej a ružovej.

hudl

Taktiež bude zabezpečený priamy prístup k Google Play Store a taktiež k službám spoločnosti Tesco. Dátum predaja ešte nebol zverejnený, ale cena je stanovená na 119£ (libier).

Hudl_colours The_Hudl

Uvažujete niekto o kúpe tohto tabletu?

Zdroj: Thenextweb.com

Zdielať
Predchádzajúci článokOppo N1 oficiálne predstavený
Nasledujúci článokRecenzia: Google Nexus 10
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno