Domov Novinky Teraz môžete sledovať Blu-ray 3D filmy na PlayStation 4

Teraz môžete sledovať Blu-ray 3D filmy na PlayStation 4

Zdielať

ps4_logo.01Koncom minulého roka, to bolo Xbox One, ktorý bol ponúkaný ako kompletný multimediálny stroj. Je to irónia potom, čo Sony porazilo Microsoft v pridávaní podpory3D Blu-ray na PlayStation 4. Minulý týždeň sme sa dozvedeli, že bol pridaný do verzie softvéru 1.75 a aktualizácie začali vychádzať na PS4.

O túto podporu si niektorí hráči od vydania konzole veľa písali, tak je dobre že, sony stým konečne prišla. Pridaných bolo ešte niekoľko vecí, ako je podpora DLNA, PS4 chce ešte stále pridať ďalšie A/V zariadenie vo svojom zábavnom centre. Na Xbox One však stále dominuje catch-up TV.

Hlavné funkcie aktualizáce systémového softwaru verzie 1.75

  • Disky Blu-ray 3D sú teraz podporované
  • Zlepšila se kvalita zvuku
  • Systémové správy, ktoré boli skôr zobrazené v pravom hornom rohu obrazovky, sú teraz zobrazené v ľavom hornom rohu obrazovky
  • Možnosť Doporučený obsah bol pridaný do ponuky Nastavenie > Systém > Automatické sťahovanie a odosielanie. Keď sa povolí táto možnosť, doporučený obsah z obchodu PlayStation Store sa automaticky stiahne, pokiaľ je systém PS4 zapnutý alebo v pohotovostnom režime. Pokiaľ chcete aktivovať sťahovanie v pohotovostnom režimu, prejdite do ponuky Nastavenie >Nastavenie úspory energie > Nastaviť funkcie dostupné v pohotovostnom režime a zapnite možnosť Pripojiť k internetu.

Zdroj: engadget

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno