Domov Novinky Telekom zaraďuje do ponuky štyri nové telefóny

Telekom zaraďuje do ponuky štyri nové telefóny

Zdielať

Telekom zaraďuje do akciovej ponuky rovno štyri novinky od troch výrobcov. Prichádza nová vlajková loď od LG, je tu nový Alcatel pre menej náročných a novinku uvádzame aj od HTC.

Operátor ostáva verný uvádzaniu nových vlajkových lodí aj od LG, a tak štartuje s predajom modelu G7 ThinQ. Je to nadupaná mašina s osemjadrovým procesorom, 4GB RAM, 64GB pamäťou a veľkým 6,1“ displejom. Na zadnej strane má dva 16 MPx fotoaparáty aj s nakrúcaním 4K videa. Novinka je k dispozícii vo verzii LTE Cat16, takže je pripravená aj na LTE-CA siete (4G+). Výrobca pridáva k označeniu špeciálny názov ThinQ, ktorým sa chce odlíšiť od konkurencie.

Kórejský výrobca popri vlajkovej lodi má aj s model strednej triedy K11. Novinka má solídne predpoklady vo svojej kategórii: ponúkne štvorjadrový procesor, 2GB RAM a 16GB pamäte. Displej je vybavený rozlíšením 1280×720 pixelov a 13 MPx fotoaparátom na zadnej strane. Alcatel 1X bude patriť v ponuke k ešte lacnejším modelom ako sú súčasné bestsellery či iné novinky. Ponúka 5,3“ displej (rozlíšenie 960×480 pixelov), 8 MPx fotoaparát a samozrejme aj podporu LTE.

A napokon ešte jedna novinka od HTC – model Desire 12+. Je to rozmerovo väčší model, ktorý ponúkne 6“ displej (1440×720 pixelov) i duálny fotoaparát, o slušný výkon sa postará osemjadrový procesor, 3GB RAM a 32GB pamäte. Nechýba ani podpora LTE. A na záver malý postreh: aktuálne Telekom predáva smartfóny od trinástich výrobcov, resp. značiek a to: Alcatel, Apple, BlackBerry, CAT, Honor, HTC, Huawei, Land Rover, Lenovo/Motorola, LG, Nokia, Samsung a Sony.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno