Domov Novinky Telekom zaradil do ponuky Sony Xperia X Compact

Telekom zaradil do ponuky Sony Xperia X Compact

Zdielať

Telekom dnes zaradil do akciovej ponuky ďalšie dve hardvérové novinky. Pre milovníkov značky Sony prichádza nástupca obľúbených výkonných smartfónov s menšími rozmermi – Sony Xperia X Compact.

Telekom takto doplní celú X sériu modelov výrobcu – popri jarných novinkách X a XA zaradil v poslednom štvrťroku aj vlajkovú loď Xperia XZ a aktuálne aj Xperia X Compact. Novinka si udržala svoje kompaktné parametre a displej s uhlopriečkou 4,6“. Zároveň má výkon väčších modelov a ponúka aj najnovší 23-megapixlový fotoaparát s technológiou trojitého snímania obrazu pre lepšie zábery v pohybe či za zhoršených svetelných podmienok.

Xperia X Compact je vybavená aj ďalšími novinkami ako Battery Care pre šetrnejšie nabíjanie batérie či správanie sa podľa používateľa. Sony Xperia X Compact bude k dispozícii v Telekome v čiernej farbe za nasledujúce ceny. Druhou novinkou je autíčko Spy Car Hummer, ktoré môže používateľ ovládať cez smartfón. Je to vychytávka na predvianočnom trhu a Telekom ju ponúkne za špeciálnu cenu 79 eur.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno