Domov Novinky Telekom uvádza vianočnú ponuku pre zákazníkov

Telekom uvádza vianočnú ponuku pre zákazníkov

Zdielať

Telekom dnes predstavil množstvo nových akcií pre paušály Happy, Mobilný internet i Bez záväzkov. Všetky vianočné akcie štartujú vo štvrtok 20. októbra 2016 a zákazníci si budú môcť vybrať viaceré kombinácie. Operátor tiež predstavil viaceré technologické novinky.

tk-telekom-oktobrove-novinky-01

Do ponuky pribudne prenosný TV Box pre mobilnú televíziu Magio GO a služba Paralelné zvonenie. Operátor zároveň v uplynulých dňoch dokončil zvyšovanie rýchlostí optických programov. Nové rýchlosti sú tak dostupné už pre zákazníkov s optickým pripojením na celom Slovensku.

tk-telekom-oktobrove-novinky-10

Zrýchľovanie ADSL a VDSL programov prebieha podľa plánov. Vyššie rýchlosti sú k dispozícii pre zákazníkov metalických programov v Prešovskom, Košickom, Žilinskom a Nitrianskom kraji. Neskôr bude zrýchľovanie pokračovať v Banskobystrickom, Trenčianskom, Trnavskom a Bratislavskom kraji.

tk-telekom-oktobrove-novinky-09

Čo sa týka nových akcií, hlavným benefitom tohtoročnej kampane budú dve zariadenia za cenu jedného, pričom zákazník môže dostať smartfón ako darček k inému smartfónu, notebooku či exkluzívnej edícii novej konzoly Xbox One S za 8 eur mesačne k hocijakej pevnej službe od variantu L. Prvých 1 000 zákazníkov dostane darček v podobe smartfónu CoolPad Porto S.

tk-telekom-oktobrove-novinky-04

Druhá hardvérová ponuka obsahuje výkonný notebook vhodný pre prácu, aj zábavu – Lenovo IdeaPad 100 s 15,6“ displejom. K dispozícii bude za 8 eur mesačne k hocijakej pevnej službe od variantu L. Prvých 1 000 zákazníkov dostane navyše darček v podobe smartfónu Lenovo A2010.

tk-telekom-oktobrove-novinky-08

Pre paušály Happy ponúkne Telekom hardvérové ponuky. Budú si môcť vybrať z troch kombinácií. V ponuke budú obľúbené dva smartfóny za cenu jedného: zákazník si kúpi Huawei P9 Lite k paušálu a Huawei Y5 II získa ako darček. Novou kombináciou bude notebook a smartfón za cenu jedného: zákazník si kupuje Lenovo IdeaPad 100S a Lenovo Vibe C2 získa ako darček.

tk-telekom-oktobrove-novinky-06

Treťou kombináciou bude konzola a smartfón za cenu jedného: zákazník si kúpi Xbox One S v Minecraft edícii a ako darček získa CoolPad Porto S. Ak si zákazník nevyberie dvojičky, dostane kupón na druhý hardvér. Získať naň môže zľavu 100 eur, ak si ho uplatní pri ďalšom paušále či 50 eur pri výbere samostatného tabletu či smartfónu. Ponuka platí už od paušálu Happy XS.

tk-telekom-oktobrove-novinky-05

Vo vianočnej akcii operátor ponúkne pre zákazníkov s programom Happy M a vyšším možnosť aktivovať si SIM kartu s programom Bez záväzkov, ktorá obsahuje aj 100 minút mesačne za 3,49 eur. Táto novinka bude ponúkaná bez viazanosti na túto SIM kartu a navyše ju bude možné zaradiť aj do skupiny Magenta 1. Je to ideálny vstupný produkt pre zákazníkov, ktorí chcú prejsť do siete Telekomu.

tk-telekom-oktobrove-novinky-07

SIM kartu Bez záväzkov so 100 minútami mesačne za 3,49 eur bude možné aktivovať aj k smartfónom, ktoré zákazník získa ako darček vo vianočnej ponuke pri mobilných i pevných službách. Telekom ponúkne pre zákazníkov s Happy M a vyšším aj ďalšiu výhodu – zobrať si Mobilný internet S a Lenovo Tab 3 8 za 9,99 eur mesačne.

tk-telekom-oktobrove-novinky-01

Zákazník v tejto kombinácii získa súčasne nový hardvér a internetový program spolu za menej ako 10 eur mesačne. Úvodný poplatok pre kombináciu je 19 eur. Aj tieto Vianoce bude Telekom dávať zákazníkom ako darček externú batériu pri aktivácii či predĺžení viazanosti k programu Happy či pevným službám.

tk-telekom-oktobrove-novinky-02

Novinkou tohtoročnej kampane bude možnosť vymeniť si vybitú externú batériu za novú v ľubovoľnej Telekom predajni na Slovensku. K vyšším paušálom (Happy XL, XXL a Profi) ponúkne Telekom ďalšiu novinku – možnosť získať službu Rodinný asistent. Zákazník si za 19 eur môže kúpiť hodinky Navigil S1 a získa službu Rodinný asistent Mini na tri mesiace zdarma.

tk-telekom-oktobrove-novinky-03

Potom sa môže rozhodnúť pre jednu z troch možností: nechá si hodinky a používa ich ako telefón s programom Bez záväzkov, alebo pokračuje v službe Rodinný asistent Mini za 5 eur mesačne, alebo prejde na Rodinný asistent s dohľadovým centrom za 14,90 eur mesačne. K paušálom Happy L a vyššie získa zákazník službu Zdieľanie dát z paušálu na 24 mesiacov zadarmo. Vďaka tejto službe môže využívať svoje dáta z paušálu súčasne na dvoch zariadeniach.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno