Domov Novinky Telekom uvádza StreamOn na Easy

Telekom uvádza StreamOn na Easy

Zdielať

Telekom uvádza na Slovensku nový typ služby, ktorý poteší najmä mladých používateľov a nadšencov s väčším využívaním multimédií. Na Easy karty uvedie vo štvrtok 22. marca 2018 službu StreamOn v podobe špeciálneho balíčku s odlišnými parametrami.

Výhoda služby typu StreamOn spočíva v odlišnom účtovaní dát na multimédiá ako video i audio prenosy. Pri ich streamovaní sa nebudú odčítavať z bežného denného limitu Easy karty alebo mesačného dátového balíčka. Operátor umožní naplno pozerať videá i počúvať hudbu bez limitov a zákazník môže štandardné dáta minúť na surfovanie i prezeranie internetových stránok.

StreamOn bude fungovať na Easy kartách ako samostatný balíček. Zákazník si ho môže aktivovať na každý deň (platí od momentu aktivácie do konca dňa) za 1 euro. V ňom zákazník získa bezplatné prenosy audia a videa zo skupiny podporovaných mobilných aplikácií a navyše aj 200 MB voľných dát na ďalšie využitie. S balíčkom StreamOn budú mať zákazníci zhodnú rýchlosť.

Pre StreamOn budú ku štartu sprístupnené viaceré svetové i domáce služby:

  • Apple Music, Deezer, Spotify, TIDAL
  • Digi Go, Magio Go, YouTube, Markíza+ Videoarchív
  • Rádio Europa 2, Rádio Expres, Rádio Vlna / Vlna Golden Hits, Rádio Anténa Rock / Anténa HardRock, Rádio Jemné / Jemné Chillout, Detské rádio Žofka

Zoznam podporovaných služieb sa bude priebežne rozširovať, o ďalších aplikáciách bude Telekom ďalej informovať.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno