Domov Novinky Telekom uvádza novú službu Virtuálne číslo

Telekom uvádza novú službu Virtuálne číslo

Zdielať

Telekom ponúka zákazníkom novú možnosť ako si ochrániť súkromie a uvádza službu Virtuálne číslo. Nová služba poskytne zákazníkom druhé telefónne číslo, ktoré môžu bez obáv používať na internete či v cudzom prostredí bez toho, aby museli použiť ďalšiu SIM kartu alebo telefón.

Virtualne cislo 01

Pre použitie virtuálneho čísla stačí zadať predvoľbu 555 pred číslo, na ktoré chcete zavolať alebo poslať správu. Podobne funguje aj prijímanie hovorov a správ – prichádzajúce volania alebo prijaté textové správy na Virtuálne číslo sú odlíšené predčíslím 555. Pre majiteľov zariadení s OS Android Telekom ponúka praktickú aplikáciu, v ktorej môžu telefónne čísla vytáčať priamo. Aplikácia prináša aj ďalšie užitočné funkcie, ako napríklad prehľadné odlíšenie volania na virtuálne číslo pri prichádzajúcom hovore.

Virtualne cislo 02

K dispozícii je ponuka novú v dvoch variantoch. Základná verzia bez obmedzenia je dostupná za 3 euro mesačne. Tí, ktorí chcú druhé číslo využívať krátkodobo, alebo si chcú službu len vyskúšať, si môžu vybrať týždennú verziu za 2 euro. Virtuálne číslo môžete získať zaslaním SMS správy na číslo 12323 s textom VIRTUAL ZAP (pre základnú verziu) alebo VIRTUAL TYZDEN (pre aktiváciu služby na týždeň). Novú službu si môže aktivovať aj cez aplikácie Telekom a Virtuálne číslo alebo na portáli Môj Telekom.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno