Domov Novinky Telekom uvádza nové paušály ÁNO pre biznis zákazníkov

Telekom uvádza nové paušály ÁNO pre biznis zákazníkov

Zdielať

Po roku úspešného predaja paušálov ÁNO a jesennom zvýšení objemu dát pripravil Telekom ďalšiu novinku. Aby pokryl dopyt v segmente firiem pripravil dva špeciálne paušály s odlišnými parametrami.

Začiatok predaja noviniek pre IČO zákazníkov je naplánovaný na pondelok 3. júna 2019. Oba nové paušály budú obsahovať neobmedzené volania a správy nielen na Slovensku, ale aj do krajín EÚ, Lichtenštajnska, Nórska a Islandu. Oproti štandardným verziám však ponúknu Biznis verzie paušálov ÁNO L a ÁNO XL aj väčší objem dát – o 5 GB mesačne. Dvojica paušálov okrem volaní, SMS a dát bude obsahovať aj jeden (pri ÁNO L Biznis) resp. dva doplnkové balíky (ÁNO XL Biznis).

Zákazník si ich môže vyberať i bezplatne meniť z nasledujúcej štvorice podľa rozličných preferencií: 50 minút, 50 SMS/MMS a 50 MB v Zóne Profi; ESET Mobile Security; StreamOn; Deezer. ÁNO L Biznis bude k dispozícii za 35 eur mesačne s 24-mesačnou viazanosťou, cena bez viazanosti je 40 eur mesačne. Ak sa však zákazník rozhodne kúpiť si ÁNO L Biznis bez viazanosti online, získa ho za 35 eur. Pri ÁNO XL Biznis je štandardná cena 50 eur a bez viazanosti 60 eur. Aj tu sa dá získať paušál online lacnejšie a to za 50 eur mesačne.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno