Domov Novinky Telekom: rozšírenie pokrytia, nová verzia aplikácie

Telekom: rozšírenie pokrytia, nová verzia aplikácie

Zdielať

TelekomPo dvoch spojených správach od Orangeu tu máme ďalšie dve flash news. Ako pokročil Telekom v pokrývaní LTE sieťou? A ako je na tom aplikácia Telekom? Informácie o týchto témach prinášame v našom prehľade.

Slovak Telekom rozširuje pokrytie svojej 4G siete o ďalších 11 miest. Od pondelka 16. decembra 2013 sú pokryté LTE sieťou aj mestá Bánovce nad Bebravou, Dolný Kubín, Hlohovec, Humenné, Leopoldov, Martin, Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Poprad, Ružomberok a Topoľčany. LTE sieť Slovak Telekomu je v súčasnosti dostupná už v 18 mestách – vyššie uvedená jedenástka sa pripojila k Trnave, Seredi, Sládkovičovu, Nitre, Žiline, Banskej Bystrici a Prešovu.

Nová verzia aplikácie

Aplikácia Telekom, ktorá bola predstavená v auguste tohto roka, už dosiahla viac ako 100 000 aktívnych používateľov a ich počet naďalej rastie. Zákazníci si pomerne rýchlo zvykli na efektívny spôsob ako získať informácie o svojej spotrebe, faktúrach, kredite alebo prenesených dátach v zahraničí priamo na svojom smartfóne. V aplikácii nechýba ani zoznam a mapa predajní Telekomu, produktové informácie a zákaznícky profil.

Aj na základe spätnej väzby používateľov Telekom predstavuje novú verziu, ktorá prináša vylepšenia v podobe správy viacerých účtov v prípade, že zákazník vlastní viacero mobilných služieb od Telekomu. Novinky sú aj v časti elektronická faktúra, kde zákazníci nájdu nový dizajn s percentuálnym zobrazením spotreby a prípadnú notifikáciu o nezaplatenej faktúre. Na ďalšiu faktúru sa po novom dá presunúť potiahnutím prsta po obrazovke. Doplnená bola aj možnosť aktivovať si aplikáciu aj pre Easy karty cez ID kód a v prehľade pribudli údaje za dátovú spotrebu.

Aplikácia je určená primárne pre zákazníkov mobilných služieb spoločnosti Slovak Telekom. Pre aktiváciu a používanie aplikácie je potrebné mobilné dátové, alebo Wi-Fi pripojenie.

Zdroj: Tlačová správa Telekom

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno