Domov Novinky Telekom rozšíl podporu VoLTE vrátane Xiaomi

Telekom rozšíl podporu VoLTE vrátane Xiaomi

Zdielať

Telekom v uplynulých mesiacoch opäť navýšil certifikovanú podporu VoLTE pre viacero nových zariadení. Medzi čerstvo zaradený patrí Xiaomi Mi 9 SE, ktorý sme v redakcii dlhodobo testovali. Pripomeňme, že získal ocenenie mobilita a to vďaka výkonným komponentom v malom telefóne.

V našej recenzii sme ďalej uvádzali, že Xiaomi Mi 9 SE je kompaktný smartfón, ktorý toho ponúka viac, než by sme na prvý pohľad očakávali. Iste, má aj kompromisy, avšak v rozumnej miere a vyvažuje to mnohými pozitívami. Nás počas dlhodobého testu smartfón zaujal – najmä rozmermi a nízkou hmotnosťou, ale tiež tým, že ponúka výbavu, ktorá sa tak často v strednej triede nevidí. Najnovšia verzia Wi-Fi a Bluetooth, podpora NFC umožňujúca aj platbu mobilom, rýchle mobilné dáta v sieti Telekom a Orange, či podpora pre 800 MHz 4G/LTE pásmo (Telekom a Orange ho používajú na vidieku, O2 celoplošne). Vítame preto podporu pre tento mobil, ktorý je v Telekome v predaji v nižšej, 64GB variante.

Ďalej k telefónu uvádzame, že je určený najmä pre používateľov, ktorí hľadajú kompaktné zariadenie so slušnou výbavou a s minimom kompromisov. Páči sa nám taktiež výborné konštrukčné spracovanie, dobrý fotoaparát, veľmi kvalitný displej so Super AMOLED panelom, či dobre nastavený pomer výkon/cena. Rozhodne odporúčame. Ku Xiaomi telefónu pridal operátor podporu VoLTE aj pre Nokiu s tromi modelmi: Nokia 2.2, Nokia 4.2 a Nokia 9 PureView, pričom pribudli tri novinky od Apple, tohtoročný rad iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max, štyri nedávne Samsungy: Galaxy Note 10 a Note 10+, aj dva ďalšie kúsky do radu Galaxy A, t.j. A10 a 70. Pribudli taktiež dve nové Motoroly: Motorola One Macro, Motorola One Zoom a napokon dvakrát Honor: Honor 20 a Honor 20 lite. Aktuálne je VoLTE k dispozícii už pre 99 modelov od jedenastich výrobcov.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno