Domov Novinky Telekom prináša zmeny v dátových balíčkoch

Telekom prináša zmeny v dátových balíčkoch

Zdielať

Telekom LogoOd 27. augusta 2014 môžu noví aj existujúci zákazníci od Happy XS surfovať v LTE sieti automaticky v rámci svojich dátových balíkov. Vďaka tomu zákazníci Happy už surfujú v LTE sieti bez príplatku, zároveň pridá všetkým s vyšším programom dáta navyše. Ďalšia služba, ktorú ponúkne je zdieľanie internetu.

V Happy XL bude po novom už 4000 MB mesačne a Happy XXL bude obsahovať 6000 MB mesačne. Ďalšou novinkou bude zjednotenie rýchlosti po vyčerpaní balíka dát v Happy programoch na 64 kbps. Ak zákazník prekročí svoj balík dát v programe Happy, bude si môcť dokúpiť ďalšie dáta a využívať 3G či 4G sieť plnou rýchlosťou.

Telekom LTE zmeny 01

Surfovať v LTE budú môcť automaticky aj zákazníci s USB modemom či na tablete využívajúci programy Neobmedzený mobilný internet. Do 4G siete sa dostanú pri podporovanom zariadení bez príplatku. Zároveň operátor zjednotí dodatočné dátové balíčky pre programy. Od 27. augusta 2014 si môžu zákazníci dokúpiť jeden 2 GB balík za 6,99 eur.

Telekom LTE zmeny 02

Tiež bude uvedená služba zdieľania dát, určená zákazníkom, ktorí vlastnia viaceré zariadenia (smartfón, tablet) a neminú všetky dáta zo svojho Happy paušálu na jedinom prístroji. Zákazník si môže aktivovať ďalšie 2 SIM karty, ktoré zdieľajú jeho balík dát v rámci Happy.

Za každú SIM kartu na zdieľanie dát zaplatí zákazník 2,99 eur mesačne, ak je viazaný na Happy, resp. 3,99 eur mesačne pri využívaní bez viazanosti. Karta so zdieľaním dát podporuje aj surfovanie v LTE sieti a cez Happy možno dokúpiť aj extra dáta pre prenosy plnou rýchlosťou.

Zdroj: Tlačová správa Telekom

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno