Domov Novinky Telekom prináša v digitálnej televízii Magio nové kanály

Telekom prináša v digitálnej televízii Magio nové kanály

Zdielať

Telekom prináša zákazníkom digitálnej televízie Magio od 26. marca nové kanály. Zmenou prejde variant Magio TV XL, nové televízne kanály pribudnú aj do prémiových balíčkov. Zákazníci sa môžu tešiť napríklad na stanicu Crime & Investigation zameranú najmä na programy o zločine a český kanál Kino Svět, ktorý prináša celovečerné hrané a dokumentárne filmy.

Telekom Logo

Novinkou bude aj kanál Mezzo určený pre všetkých fanúšikov kvalitnej svetovej hudby a obľúbený kanál Golf Channel zameraný na golfové podujatia. Pre najmladších divákov Telekom prinesie detské programy Nick Jr a Megamax.

V programovej ponuke Magio TV XL už naďalej nebudú dostupné kanály Filmbox Family, Filmbox Extra 1, Filmbox Plus, Filmbox HD. Kanál Discovery HD Showcase nájdu zákazníci v balíčku HD rodinný.

Veľkou zmenou prejde Maďarský balíček, v rámci ktorého pribudnú kanály Sláger, RTL II, RTL +, Story 5 a Viasat 6. Tie Telekom zaraďuje namiesto kanálu ATV. V prémiovom balíčku HD rodinný pribudne TV kanál plný záhad Discovery ID Xtra HD, ktorý nahradí Filmbox HD.

Český hudobný kanál Šlágr TV bude po novom dostupný pre väčší počet zákazníkov, zaradený bude vo voliteľnom programovom balíčku Voľný čas. V prípade, ak sa nové kanály nezobrazia automaticky, odporúčame reštartovať Magio box.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno