Domov Novinky Telekom prináša predplatenú kartu Easy Pecka

Telekom prináša predplatenú kartu Easy Pecka

Zdielať

Telekom LogoTelekom uvádza 1. októbra 2014 na trh novú predplatenú kartu Easy Pecka. Nová karta prináša odlišný systém spoplatňovania služieb do každej siete, no aj viaceré cenové i funkčné výhody ako surfovanie v LTE sieti. Týmto krokom Telekom zjednoduší Easy portfólio na jednu kartu a najmenší počet balíčkov.

Štandardná cena volaní na karte Easy Pecka je 9 centov za minútu do všetkých sietí a 6 centov za SMS. Telekom zároveň na Easy Pecke predstaví tzv. cenový strop pre každú z troch sietí: Telekom, Orange a O2. Vďaka nemu zákazník zaplatí najviac 50 centov denne za hovory a SMS do každej siete.

Easy Pecka prinesie viaceré novinky aj v oblasti mobilných dát. Spoplatňovanie dát bude dvojaké: cena za 1 MB dát bez balíčka je 10 centov a aj pri dátach sa uplatňuje cenový strop, t.j. maximálne 50 centov za deň. Zákazník môže za tú cenu presurfovať 200 MB dát plnou rýchlosťou a potom sa uplatní zníženie rýchlosti na 64/16 kbps.

LTE bude možné využívať s novým balíčkom Surf 1000 – obsahuje 1000 MB dát za 5,99 eura. V rámci tohto balíčka získa zákazník LTE rýchlosť, a to nielen pre Easy Pecku, ale aj staršie verzie Easy či Easy Fix.

Zdroj: Tlačová správa Telekom

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno