Domov Novinky Telekom prináša IM aplikáciu joyn

Telekom prináša IM aplikáciu joyn

Zdielať

Telekom Joyn 01Instant messaging, ale aj video hovory sa stávajú čoraz dôležitejšou súčasťou komunikácie medzi ľuďmi, ktorí chcú byť v neustálom kontakte so svojimi blízkymi. Telekom prichádza s aplikáciou pre svojich zákazníkov, ktorá prináša evolúciu textových správ a rýchlej komunikácie.

joyn je platforma, ktorá ide nad rámec tradičnej komunikácie hlasom a obľúbenými SMS správami, ale zároveň je s nimi prirodzene prepojená. Aplikácia je Vyvíjaná cloudovou spoločnosťou Jibe Mobile slúži na posielanie správ, audio a videohovory, či zdieľanie fotografií a súborov cez internetové pripojenie. Aplikácia spĺňa špecifikácie GSMA Rich Communication.

Medzi hlavné funkcie joynu od Telekomu patrí:

  • chat s priateľmi, rodinou a známymi, či už jednotlivo alebo aj v skupine,
  • bezplatné audio a video volania,
  • zdieľanie fotografií, videí, pesničiek či rôznych súborov, a to aj počas chatu a hovoru.

Aplikácia dokáže automaticky načítať kontakty uložené v smartfóne a rozpozná, ktorý z nich už využíva joyn. Na fungovanie služby je potrebné, aby mala aplikáciu nainštalovaná aj druhá strana. Používanie joynu je bez mesačného poplatku a využíva výhradne dátový prenos.

Telekom Joyn 02

joyn od Telekomu je v súčasnosti dostupný pre všetky smartfóny s operačným systémom Android vo verzii 2.3.3 a vyššie, alebo pre zariadenia s iOS. Aplikáciu je možné bezplatne stiahnuť z aplikačných obchodov Google Play respektíve Apple Store.

Zdroj: Tlačová správa Telekom

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno