Domov Novinky Telekom predstavuje vylepšenú verziu mobilnej aplikácie

Telekom predstavuje vylepšenú verziu mobilnej aplikácie

Zdielať

aplikacia telekom faktury - tabletTelekom predstavuje vylepšenú verziu svojej bezplatnej mobilnej aplikácie, ktorú si doteraz aktivovalo viac ako 130 000 zákazníkov. Táto verzia prináša zákazníkom nové funkcie, pomocou ktorých sa môžu priamo cez smartfón informovať o svojej aktuálnej spotrebe a využívať nové služby.

Novinkou je aj aktuálna kalkulačka nedávno predstaveného produktového portfólia Chytrej ponuky. Zákazník môže odteraz okrem prezerania svojej fakturačnej histórie aj platiť faktúry z mobilného zariadenia. Môže tak vyriešiť aj nedostatok kreditu na Easy karte – prostredníctvom aplikácie je možné dobiť ju cez platobnú kartu alebo paušál v sume od 7 do 50 €.

aplikacia telekom multiucet

Každý zákazník, ktorý má aktivovanú službu Podrobný výpis v elektronickej forme, si ho môže po novom prezerať aj v mobilnej aplikácii. Pre pohodlné prezeranie výpisu v mobilnom rozhraní nechýba vyhľadávanie podľa telefónneho čísla a filter. Ten umožňuje prezeranie podrobného výpisu podľa volaní alebo typu prevádzky ako sú napríklad dátové prenosy, hovory či SMS.

aplikacia telekom uhrada

Ak má používateľ aktivované rodičovské služby, aplikácia automaticky načíta spravované Easy karty a umožní okamžite zistiť stav kreditu dieťaťa, dobiť mu ho z paušálu alebo z platobnej karty. Novú aplikáciu si zákazníci môžu stiahnuť z Google Play alebo iTunes Store (v druhom prípade aplikácia čaká na schválenie), kde je možné aktualizovať aj pôvodnú verziu.

Zdroj: Tlačová správa Telekom

Zdielať
Predchádzajúci článokZakrivené obrazovky a ich cesta z kina do domácnosti
Nasledujúci článokASUS predstavil 28 palcový 4K monitor PB287Q
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno