Domov Novinky Telekom predstavuje vianočnú ponuku pre rok 2018

Telekom predstavuje vianočnú ponuku pre rok 2018

Zdielať

Vianočnú kampaň roka 2018 odštartuje Telekom v stredu 24. októbra 2018. Tento rok nechýba darček pre všetkých (StreamOn), odmenou za aktiváciu či predĺženie paušálu budú extra dáta, navýšenie dátových objemov v paušáloch ÁNO a ponuka hardvéru.

Operátor ponúkne tri ponuky pre zákazníkov. Ťahúňom je novinka – robotický vysávač iRobot Roomba 965, druhým atraktívnym bude 49“ TV Samsung s UltraHD rozlíšením, pričom ponuku dopĺňa Sony PlayStation 4 500GB s dvomi ovládačmi a tromi hrami, kde nechýba tohtoročný kritikmi oceňovaný hit God of War, Gran Turismo Sport a Horizon: Zero Dawn. K portfóliu pevných služieb ponúkne operátor ešte ďalší hardvér – notebook Lenovo IdeaPad 330S s 15,6“ displejom, Intel Celeron N4000 @ 1.1 GHz procesorom, 4 GB RAM a 500 GB HDD.

Aj tento rok ponúkne operátor obľúbenú akciu s dvojičkami: zákazník si môže k jedinému paušálu ÁNO zakúpiť dve zariadenia súčasne. Tento rok bude v kombinácii predávaný smartfón Huawei P20 Lite 64GB a ako darček získajú zákazníci Huawei MediaPad T3 10.0. Vo vianočnej kampani ponúkne Telekom aj dátový bonus k paušálu. Pri aktivácii alebo predĺžení zmluvy s paušálom ÁNO získa zákazník na celé obdobie 24-mesačnej viazanosti 2GB dát mesačne navyše. Akcia platí od 24. októbra 2018 pre všetkých zákazníkov: tých, čo majú ÁNO v skupine Magenta 1, aj tých, čo ho využívajú samostatne.

Ďalším bonusom je služba StreamOn, ktorú budú môcť zákazníci s paušálom ÁNO využívať dva mesiace od momentu aktivácie zdarma. Čas na aktiváciu budú mať od 1.11 do 31.12.2018. Samotná aktivácia prebieha v Telekom aplikácii a po uplynutí doby bude služba automaticky deaktivovaná. Okrem toho operátor výrazne posilňuje programy ÁNO: pridáva ďalšie objemy dát v paušáloch a pridáva nový paušál ÁNO M Data za 20€.

Zmeny pre paušály ÁNO sú určené pre nových, aj existujúcich zákazníkov. Aplikovať sa budú od stredy 24. októbra 2018. Telekom pridá k pôvodnej pätici programov ÁNO nový variant zameraný najmä na zákazníkov, ktorí nepotrebujú neobmedzené volania a preferujú skôr dáta. Paušál ÁNO M Data obsahuje 100 minút do všetkých sietí a 4GB dát. Ešte výhodnejší je v skupine Magenta 1, kde sa jeho obsah zvýši na 200 minút do všetkých sietí a 8GB dát. ÁNO M Data stojí 20€ mesačne, vzťahujú sa naň aj rovnaké dotačné podmienky hardvéru ako pre ÁNO M.

Veľkou zmenou od 24. októbra 2018 bude nový objem dát pre vyššie paušály ÁNO. Operátor výrazne zvýši objemy dát od programu ÁNO L a táto pozitívna zmena sa týka nielen nových, ale aj existujúcich zákazníkov. ÁNO L bude mať po novom 10GB dát mesačne a až 15GB dát mesačne v skupine Magenta 1. (Doteraz mali zákazníci 4/8GB). ÁNO XL bude mať po novom 20GB dát mesačne a až 30GB dát mesačne v skupine Magenta 1. (Doteraz 10/20GB). ÁNO XXL bude mať po novom 30GB dát mesačne a až 45GB dát mesačne v skupine Magenta 1. (Doteraz 20/40GB). Naďalej existuje aj možnosť dokupovania dát a aktivácia služby StreamOn.

Poslednou novinkou sú ročné balíky dát za výhodné ceny, aj StreamOn raz do týždňa zdarma pre predplatené Easy karty. Ročné balíky umožnia za jeden poplatok získať 12 mesačných porcií dát, ktoré sú zákazníkovi k dispozícii na 30 dní. Ak ich zákazník neminie, prenesú sa mu do ďalšieho mesiaca a kumulujú počas celého 12-mesačného obdobia. Ak zákazník v danom mesiaci dáta vyčerpá, môže si ďalšie dokúpiť (1GB za 3€). Väčší balík obsahuje 24GB dát (12x2GB), vo vianočnej akcii za 49€ (štandardná cena 69€). Menší balík obsahuje 6GB dát (12x512MB) za akciových 19€ (štandardne 29€).

Ročné balíky sa budú poskytovať v dvojakej forme. Easy zákazníci si ich môžu aktivovať cez Telekom aplikáciu alebo poslaním SMS (ROK24GB alebo ROK6GB na číslo 12330). Druhou formou bude fyzický kupón dostupný na predajni alebo na webe. Kupón môže byť ideálny darček pre rodičov, ktorí môžu takto venovať dáta deťom na Easy karte na celý rok vopred. Od 1. novembra 2018 bude prebiehať aj vianočná akcia so službou StreamOn.

Zákazníci si budú môcť každý týždeň vybrať jeden deň a aktivovať cez novú Telekom aplikáciu StreamOn na Easy bezplatne. Získajú ho v štandardnom Easy profile, t.j. 200MB dát + bezplatné sledovanie videa a počúvanie hudby cez podporované aplikácie. Deň v týždni si vyberá zákazník sám a akciu môže využívať až do 31. decembra 2018.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno