Domov Novinky Telekom predstavuje tri nové balíčky pre Easy Pecka

Telekom predstavuje tri nové balíčky pre Easy Pecka

Zdielať

Telekom Logo1Telekom predstavuje zákazníkom tri nové balíčky pre predplatenú kartu Easy Pecka. Od 1. decembra 2014 si môžu zákazníci aktivovať balíčky a získať viaceré benefity: prístup do LTE siete, výhodnejšie ceny hovorov či SMS doma a najmä do zahraničných sietí. Najmenší balíček Mix S štartuje s cenou 3,99 eur a obsahuje 30 voľných minút, 10 voľných SMS a 50 MB dát.

Výhodou aktívneho balíčka Mix je uplatnenie využívania dát v LTE sieti aj po vyčerpaní: ak zákazník minie 50 až 200 MB, prejde do módu využívania dát v dennom limite (maximálne za 50 centov) a stále môže surfovať v LTE sieti. Ďalšou výhodou balíčkov sú oveľa výhodnejšie ceny služieb do zahraničia. Okrem štandardnej sumy volaní (19 centov za minútu do EÚ) môžu zákazníci vďaka balíčkom získať nižšie ceny volaní i SMS.

Trojica balíčkov je odstupňovaná podľa počtu minút, SMS a objemu dát. Každý balíček platí 30 dní od aktivácie. Každý balíček si možno aktivovať cez SMS a prípadne aj deaktivovať na čísle 12330.

Easy Pecka balicky

Easy Pecka je nová predplatená karta od Telekomu, ktorá obsahuje jednotnú cenu volaní (9 centov za minútu do všetkých sietí), resp. SMS (6 centov). Zároveň na nej funguje tzv. cenový strop pre každú z troch sietí: Telekom, Orange a O2. Vďaka nemu zákazník platí najviac 50 centov denne za hovory a SMS do každej siete. Rovnako sa cenový strop uplatňuje i pri dátach – najviac 50 centov denne.

Zdroj: Tlačová správa Telekom

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno