Domov Novinky Telekom predĺžil partnerstvo s Petrom Saganom na ďalší rok

Telekom predĺžil partnerstvo s Petrom Saganom na ďalší rok

Zdielať

Po úspešnej spolupráci s Petrom Saganom v roku 2015 sa Telekom rozhodol v partnerstve s najlepším slovenským cyklistom pokračovať. Operátor sa stal partnerom najlepšieho slovenského cyklistu Petra Sagana vo februári 2015. Pripravil špeciálny web s4gan.sk a kampaň s ústredným textovým motívom S4GAN na podporu najrýchlejšej 4G siete.

Telekom S4GAN

Spoločnosť takisto na jeden týždeň nahradila svoju korporátnu farbu zelenou v súvislosti so získaním vzácneho zeleného dresu na Tour de France. Na najprestížnejšie preteky vypravila špeciálny fanbus s fanúšikmi, ktorí neušli pozornosti svetových médií. Telekom v lete pre fanúšikov pripravil aj stretnutie s Petrom Saganom na Magio pláži, ktoré bolo spojené s autogramiádou.

Kampaň S4GAN v roku 2015 patrila k najsilnejším a najpáčivejším v oblasti telekomunikačného segmentu. V prieskume GfK až 80% opýtaných uviedlo, že danú kampaň videlo a zároveň sa im páči. Online obsah s Petrom Saganom sa na oficiálnych kanáloch Telekomu tešil pozornosti a jeho videá mali spolu vyše milióna zhliadnutí a viac ako 50-tisíc lajkov a zdieľaní.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno