Domov Novinky Telekom ponúkne gigabitový internet cez optiku

Telekom ponúkne gigabitový internet cez optiku

Zdielať

Telekom odštartuje v pondelok 9. apríla predaj gigabitového internetu cez optiku. Možnosť objednať si internetové pripojenie s veľmi vysokou rýchlosťou downloadu aj uploadu tak získa takmer pol milióna domácností na celom Slovensku pokrytých optikou od Telekomu.

Zvýšené rýchlosti budú dostupné vo forme doplnkového balíčka, ktorý si môžu zákazníci s optickým pripojením aktivovať ku programu Magio Internet XL a tiež k firemným programom Magenta Office Internet 2 Standard a Premium. Zákazník okrem vysokých rýchlostí downloadu až do 1 Gbps získa aj
rýchlejší upload s rýchlosťami až do 100 Mbps.

Gigabitový internet si zákazník môže objednať ako doplnkový balíček Giga hneď v dvoch variantoch: Bez viazanosti za 5 eur mesačne, alebo s 12-mesačnou viazanosťou za 5 eur mesačne pričom prvý mesiac získava internet zadarmo. Má tak na výber možnosti pre trvalé aj príležitostné využitie. Pri firemných programoch Magenta Office bude doplnková služba poskytovaná bez viazanosti za 4,17€ mesačne bez DPH.

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: Gigabyte Aorus H5
Nasledujúci článokRecenzia: Razer Basilisk
Mladý a talentovaný ajtíčkár, ktorý sa zaoberá žurnalistikou. Medzi moje záujmy patrí hardvér a mobilné technológie. Čitateľom rád poradím – stačí napísať cez kontaktný formulár.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno