Domov Novinky Telekom ponúkne dva telefóny za cenu jedného

Telekom ponúkne dva telefóny za cenu jedného

Zdielať

Telekom Logo1Telekom prinesie od 14.11.2014 nový benefit pre zákazníkov, ktorí si aktivujú alebo predĺžia paušál Happy. Vďaka novému kupónu môžu mať dva telefóny k jednému paušálu alebo ho využiť aj na kúpu iného hardvéru so zľavou. Zákazník môže získať pri aktivácii či predĺžení paušálu nový druh kupónu. Výška sa líši podľa paušálu: 70 eur zľava pri Happy XS, S a M resp. 120 eur pri Happy L, XL volania, XL, XXL či Profi. Tento kupón má rozličné využitie, či už pre kúpu ďalšieho zariadenia alebo zľavu pre blízkeho.

Keď si zákazník aktivuje paušál Happy, cez SMS mu bude poslaný kód, ktorý môže využiť pre seba či svojho blízkeho. Platnosť kódu je 30 dní, zákazníci sa môžu rozhodnúť pre darček na predajni i webe.

  1. Zľava pre blízkeho: Prvou možnosťou je venovať kupón blízkemu, ktorý ho využije na kúpu akciového telefónu so svojím paušálom. Zľava 70 eur alebo 120 eur sa mu uplatní na akontáciu alebo mesačný poplatok.
  2. Dva telefóny za cenu jedného: Druhou možnosťou je využiť zľavu na kúpu druhého telefónu priamo k svojmu paušálu. Zľava 70 eur alebo 120 eur sa uplatní na plnú cenu telefónu a zákazník sa môže rozhodnúť venovať telefón svojmu blízkemu aj neskôr.
  3. Zľava aj na tablet či PlayStation 4: Zľavu 70/120 eur možno uplatniť nielen na nový telefón, ale aj iné zariadenie z našej ponuky. Zákazník si tak môže so zľavou kúpiť tablet či PlayStation 4 a mať k dispozícii darček pod stromček pre svojich blízkych.

Od 14. novembra 2014 si budú môcť zákazníci pri aktivácii či predĺžení Happy vybrať jeden z dvoch hlavných benefitov: Kód s paušálom Happy pre blízkeho (XS, S zdarma, od M za 50% ceny), alebo nový kupón so zľavou 70 alebo 120 eur pre darček pre blízkeho. Súčasne získa zákazník kód na využívanie jednej aplikácie (Deezer, Sygic, Magio GO, ESET Mobile Security) počas 12 mesiacov zadarmo.

Zdroj: Tlačová správa Telekom

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno